Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anonimka966

zalamana

Polecane posty

moj chlopak rzadko kiedy potrafi doprowadzic mnie do orgazmu, pochwowego wogole nie mam lechtaczkowy czasami, kiedy sama sobie robie dobrze to po 5 min jest juz po a moj chlopak potrafi czasem nawet 30 min sie meczyc zeby mi zrobic dobrze i mu nie wychodzi, nie w czym jest problem ze mna jest cos nie tak a moze z nim?? prosze o powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola kon rutowicz
masz popsuta cipe :O to nie wina faceta tylko twoja....oby cie rzucil :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola kon rutowicz
za to moja cipka jest w doskonalej formie a twoja NIE i to ty wylewasz swoje zale na forum jestes zalosna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
lepsza głupsza prawda niz mądrzejsze kłamstwo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola kon rutowicz
a ty nie masz orgazmu buhahahaha :D :P :P i juz miec nie bedziesz zrob sobie palcowe bo smecisz nudziaro z bezuzytecznym cipskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo nad tym myslalas?? ty chyba sie strasznie nudzisz bo wypisujesz takie glupoty na forum, idz ty lepiej sobie strzel palcowe przynajmniej sie czyms zajmiesz i nie bedziesz wkurwiac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola kon rutowicz
juz strzelilas palcowe? chyba nie doszlas bo wkurzona jestes i znowu przynudzasz buhahahaha :D :P :P przynajmniej mam ubaw z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola kon rutowicz
Ok.,przepraszam cie za te słowa,troche mnie poniosło.Pisze tak bo wlaściwie teź mam taki problem a chciałam odreagować.Ja jestem w gorszej sytuacji bo mam grzybice pochwy i faceta nie miałam juź dawno a krosty na łechtaczce mnie strasznie swędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×