Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość samada

czy lizanie tyłka facetowi

Polecane posty

Gość samada

jest upokazajace wg was?Mam sponsoora niby czysty przystojny człowiek.I wciąz odemnei tego wymaga a ja poporstu nie moge sie przełamać.Nic mnie tak nie upokaza oral anal ale tego po porstu niejestem wstanie zrobić.Wciaz mam z tego powodu problemy jak się przelamać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakkkak
jezeli robisz to obcemu facetowi za kase to jest to ponizajace jak cholera.jezeli natomist swojemu chłopakowi zmilosci to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki_1234
upokarzajace jest samo bycie utrzymanka jakiegos znudzonego zyciem fagasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie zdziwisz sie bo są "tam" jakies receptorki ze sprawiaja mega odlot facetowi :) uwielbiam gdy moja dziewczyna mnie "tam" lize. ale ja mam 100% pewnosc ze Ona sama tego chce. inaczej chyba nie czerpałbym z tego zadnej przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partner74
własnie moja kobieta robiła mi wczoraj ustami i zaczeła lizać mnie po odbycie - tak mi się spodobało , że aż sie wypiełem do niej a ona szalala jezykiem jak szalona ! ' muszę przyznać , że wytryski był niesamowity !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
szkoda,ze nie pierdnales jej w twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszek kapciuszek
to co piszecie jest ochydne jak moze wam sprawiac przjemnosc zeby ktos was lizał po obsranej dupie takie cos sprawi przyjemnosc tylko ludziom co maja cos z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazenka tyka
ja wole lizac swojego faceta po du-pie niz miała bym włożyc pi-siorka do buzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
tylko ze swoim kochankiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy-przypływ
tez wolisz mu tyłek lizac niz pałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubie mojemu lizac tyłeczek :) zwykle robimy to podczas 69 on lize mi a ja jemu :) ja jestem na górze :)) tylko wiadomo trzeba być czystym :) to jest mój drugie facet (mam 24 lata) a zaczełam to robić gdzieś po 2 miesiącach spania razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cip-ko Lizak
jako virtuoz minety i milosnik wszystkich otworów kobiecych, przyznaje ze lizanie tej czesci ciala mężczyzny to plugawy i nieludzki zwyczaj, nie wyobrazam sobie tego w wykonaniu mojej partnerki. Prędzej sam spożyłbym jej fekalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O q-wa:D Orale , anale, sex za kase jest dla Ciebie cooool, a lizanie tyłka Cie upokarza?:D Kobieto, gadasz jak potłuczona:D. Takich jak Ty nie mozna bardziej upokorzyć, jesteście stworzone, żeby facet z Wami robił co chce;) W końcu płaci, to wymaga, nie?:classic_cool:. Dziwne, że jeszcze sponsoruje taka niedojde życiową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cip-ko Lizak
PozdroRacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzet
haha no nie iwem pozdro tak dojebała ze nie wiem co mam napisac. jestes zwykła dziwka nie powinnas czuc wstydu czy upokozenia, bo czy mozna upasc nizej. dawanie doopy za kase jest chyba najgorszym upokozeniem. ja to bym was dziwki nagrywał jeszcze z kurytej kamery jak jebie sie was we wszystkie dzióry jak lizecie rowa, bo i tak to zrobisz przeciez ta kasa ci nie smierdzi. i pozniej jebał bym cie za frlik w zamian za kasete., albo z paroma kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturysta
Hmm co prawda to prawda...asslick jest wypasiony tez mam mega wytrysk po lizaniu dupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorge
siema pedały. uwielbiam lizanie tyłka. poznałem kiedyś wariatkę, która mnie tym zachwyciła. okolice dupska są tak podniecające i czynnie i biernie - dla idiotów - jak widzę śliczną kobiecą cipeczkę i dupcię wypiętą jak jabłuszko - wariuję tak, że masakra. Podnieca mnie to zajebiście, powiem więcej - w męskim dupsku ukryty jest męski punkt G pajace i mozna z niego wycisnąć niesamowite doznania. szanuje tych, którzy sie brzydzą i tych, którzy to lubią - a wy szanujcie sie i tolerujcie wzajemnie - zakompleksione i niedowartościowane "charaktery" joł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iizak
a ja uwielbiam lizac tyłeczek swojej dziewczynie, natomiast kidyś ona próbowała zrobic to mi ale nie pozwoliłem jej na to bo jakoś nie jestem do tego przekonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrr on
a ja chce byc lizany i lizac , ale moja sie od tego wzbrania niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrr on
a ja chce byc lizany i lizac , ale moja sie od tego wzbrania niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karororororolinka
mój się długo wzbraniam przed tym żebym mu wylizała ;P mimo, że sam mnie liże chętnie :D W końcu się przełamał i miał z tego wielgachną przyjemność :) A Ty autorko... cóż... największym upokorzeniem powinno być dla Ciebie to, ze dajesz za kase... już bardziej upokorzyć kobiety się nie da, więc spokojna głowa nie musisz mieć uprzedzeń do lizania tyłka swojemu sponsorowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chciaóbym
Ja marzę chociaż o tym, by kobieta na mnie spojrzała i uśmiechnęła się ładnie :-( Gdzie jesteś moja kobieto? Wzdycham do Ciebie dniami i nocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intrygant
Ja wręcz marzę o tym, żeby poczuć tam kobiecy języczek - uwielbiam jak kobieta mnie tam dotyka, drażni, wsuwa paluszki albo dildo. To niesamowicie wrażliwe i erogenne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrr on
DekaIogowata - z mila checia sluze pomocą ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scat32
Marzę o tym aby kobieta wylizała mi odbyt. Ale nie znam takiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mi tam liże,że aż wióry idą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×