Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
forevergirl

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ KOSM.TLENOWYCH FABERLIC

Polecane posty

Faberlic to unikalna kosmetyka tlenowa nowej generacji, produkowana według technologii mikroemulsji, wnikająca do głębokich partii skóry i powodująca jej kapitalną odbudowę, usprawnia procesy zachodzące w skórze oraz powstrzymuje procesy starzeniowe. Zostan jej konsultantką Zalety współpracy: -WPISOWE - 0, 00 zł -RABAT -od 27% opustu bez względu na wysokość zamówienia -kupujesz to co chcesz, ile chcesz i kiedy chcesz -masz możliwość korzystania z dodatkowych rabatów, promocji itd. -czas realizacji zamówienia - do 72 godzin -zbierasz dodatkowe punkty (mozesz mieć nawet 53% upustu) -w mojej grupie conajmniej dwa razy na miesiąc gratisy -promocje tygodniowe dla konsultanta -odroczona platność -nie ma obowiązku skladania zamówień -paczki na powyżej 250zl dostarczane przez kuriera gratis Napisz do mnie wiecej informacji lub zadzwon katalog www.faberlicc.wizytowka.pl Pisząc do mnie otrzymasz wszystkie potrzebne materialy - Do współpracy zapraszam osoby z innych firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią --- Kontakt Ania nr tel 668 210 508 , gadu gadu 5225166 e maila: ania.fl@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×