Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mucca

Co sądzicie o biustonoszach firmy AVA?

Polecane posty

Gość cóż...
jeśli sie miescisz w ich rozmiarówke to oki. Ceny maja korzystne...i nawet obwód 70. Ja sie w ich rozmiarze nie mieszcze wiec dam zarobic Peachfielg czy Intimo4you. Swoją droga mam wrazenie ze modelki maja sporo za male staniczki na sobie...pewnie po to zeby osiagnac efekt 'seksi buły'....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie dla nich D
to duzy rozmiar niestety na rozmiarze D nie koncza sie piersi ,jezeli dziewczyna ma dobrze dopasowany stanik to nawet niepozorne piersi sa rozmiaru D np 65 mmm...no ja np mam E70 i nic dla mnie tam nie ma jezeli jednak cos któras znajdzie to wygladajac bardzo apetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że są paskudnie rozciągliwe, mają bardzo ograniczoną rozmiarówkę i że za tą cenę to się lepiej rozejrzeć na Dopasowanej, Brastopie czy ebayu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne bo i co
straszna lipa , szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilciak
właśnie szukam opinii na temat tej firmy. ostatnio kupiłam sobie stanik firmy AVA (dokładnie ten http://www.kontri.pl/pl-PL/produkt/45367/46/p ushup/Ava_1035 ) i musze powiedziec, że jestem bardzo zadowolona. dlatego też zastanawiam się, czy nie przerzucić na ich biezlinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka321
Ja też lubię, mam 2 komplety. Choć wolę Dalię. Obie firmy mają biustonosze zaczynające się od 65 cm, co mi bardzo odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam 80 F z ciekawości bo cena mnie skusiła jakościowo zbliżony do dali jestem zadowolona kupię następny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ava się ostatnio poprawiła, i pod względem jakości i oferty - niektóre modele są naprawdę dobre a niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam model 1030 biały i czarny w obu modelach naciągły się ramiączka po miesiącu straszna lipa szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ktoś napisał: niektóre modele. Ja mam od nich 3 staniki, 2 świetne, jeden jak z bazarku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio skusiłam się na czarny stanik tej firmy i niestety miałam pecha.Wygląda super itp,ale przy każdym moim ruchu fiżbiny strasznie trzeszczy. Jest to bardzo denerwujące. Kiedyś miałam podobną sytuację ze stanikiem innej firmy. Skontaktowałam się wtedy z przedstawicielem na nasz region i mi go wymieniono stwierdzając że to wada zastanawiam się czy też teraz tego nie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te biustonosze są rewelacyjne kupiłam dwa potem trzeci . Teraz kupie dla karmiących już mierzyłam i stwierdzam że są to najlepsze biustonosze świata! Drogie ale wynagradzają wygodą już nigdy nie kupie innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są drogie biustonosze??? Żartujesz??? :D Ani drogie, ani specjalnie super, z polskich firm o wiele lepsze ma Ewa Michalak czy Comexim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BROOS sklep online
Zapraszamy do BROOS sklep online aktualnie trwa MEGA PROMOCJA na bieliznę marki AVA -35% https://e-broos.pl/Ava W ofercie stroje kąpielowe , biustonosze , pasy do pończoch , figi stringi . Zapraszamy BROOS sklep online https://e-broos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY STRZEŻCIE SIĘ SKLEPU BROOSA.PL!! Bielizna idzie z prosto z Chin, nie ma możliwości zwrotu, bo firma jest zarejestrowana w Kanadzie. Nigdy nic tam nie kupujcie, bo będziecie oszukane tak jak wiele kobiet. Komentarze na ich stronie internetowej są spreparowane. Brak możliwości zwrotu towaru zakupionego w internecie, co jest sprzeczne z polskim prawem! Nawet jeśli go nie przymierzycie i będzie fabrycznie zapakowany! Nigdy niczego tam nie kupujcie, chyba, że chcecie przepłacać za to samo, co możecie kupić na AliExpress za 2 dolary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Malwina napisał:

Dla mnie ostatnie kolekcje  bardzo się podobają.

W jakim to jest języku? Bo na pewno nie w polskim 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×