Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo małe

Takie małe piersi.........

Polecane posty

Gość przyznaję się
może to i wrażenie ale jest.. jestem ladna z twarzy, mam piękne dlugie nogi, gładka cere. mam wrażenie że mają satysfakcje że too jedno mi się nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
ja tez mam dokładnie takie:P czasem je lubie czasem niecierpie ,mojemu byłemu sie podobały często je pieścił:D moge wkleic fotke ale to jutro jak sie wyspie,powiedzcie mi jakie rozmiary staników kupujecie?Ja jestem do techo chuda pod biustem mam ledwo 65cm wiec najpowszechniejsze 70Ajest na mnie za duże:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo małeeee
75 A :O , ja też na całą resztę nie narzekam tylko nabiust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie piersi są piękne. Kazde czują tak samo dotyk :-) Ja mam 75D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie. Na pocieszenie zawsze mozna kupc sobie seksowny staniczek :-) ja zawsze tak robie,choc malych nie mam, ale jak mam na ich punkcie kompleks idepo seksowny stanik i jest mi lepiej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no majteczki tez:-P Moj facet tez zawsze jest zachwycony takim nowym zakupem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astwst
ale takie małe piersi są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuup
też takie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....SA PIEKNE!!!SZALEJE ZA MALUTKIMI PIERSIAMI...SA TAKIE DELIKATNE I SLODZIUTKIE....MNIAM MNIAM....GLOWA DO GORY....JESTEM TWOIM FANEM....CHETNIE ZAOPIEKUJE SIE NIMI JESLI TYLKO POZWOLISZ...GLOWA DO GORY !!!!NA TWOIM MIEJSCU NOSILBYM PRZEZROCZYSTE ZWIEWNE BLUZECZKI A O STANIKACH RAZ NA ZAWSZE ZAPOMNIAL!!!!DBAJ O NIE!!!!SA BARDZO ZMYSLOWE I JEDYNE W SWOIM RODZAJU!!!!JESTEM ICH FANEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo małeeee
Twoje fajnieszje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy was p.op.ie.r.do.li.lo
te cycuszki sa wspaniale ,cudowne do tej figury lepsze takie niz jakies wielkie wiszace balony:O duza czes facetow lubi mniejsze piersi ale nie przyznaja sie do tego rozmawiajac bo zaraz krzyk ze tylko pedala podobuja sie male piersi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też
mam małe piersi, już mając 30 tkę na karku jakoś przywykłam do tego, mój mąż lubi je takie jakimi są i zawsze pamięta o nich jak się kochamy :D ale jako nastolatka miałam ogroooomne kompleksy :O ale pocieszam się, że na starość nie będzie mi nic wisieć i obijać się o brzuch :P PS. jak będziecie w ciąży i karmić to piersi będą dużo większe :D:D:D:D pozdrawiam, wszystkie małocycate :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
Ja tam w sumie nie narzekam ,tak czasami jak nie moge stanika albo innego ciucha dobrać to mi sie przestają podobać:P Tak patrze to jakos strasznie rózowa wyszlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaaaaaaaaa
mozna kupic stosujac sie do zasady: mniejszy obwod pod biustem, wieksza miseczka poszukaj w googlach o dobieraniu staniczkow..mi to bardzo pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na swoje 75 A
kupuje w H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek dozorca
a ja dotykam 70B i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję się
70A w h&m jest bardzo małe i najczęściej nie ma problemu- jest we wszystkich modelach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
ja jutro sie wybieram i mam nadzieje że coś wybiore:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co ci to
o kurrrrrdeeeeeeee jakie małe ja mam 75 D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej! jakby mi zdjecie zrobili....identyczne mam piersi......... a co najgorsze! nie nadrabiam taka figura... mam wielkie biodra i dupe i wogole jestem pulchna...... i coz z tym zyciem zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chwileczke
a do czego ta wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bardzo małe
a ile masz lat ze masz taki biust moze jeszcze nie ukonczylas 18 lat to OK nie ma co sie martwic zreszta wygladaja ok chociaz wieksze tez mogły by być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
a ja kupilam sobie dzis sliiiczny stanik w New York'erze:D ogladalam w H&M ale tam byloby wiecej gąbki niż mojego biustu a nie bede oszukiwać otoczenia:P od razu moj biust mi sie bardziej podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×