Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groosia

co na wilka???

Polecane posty

no wlasnie,zlapalo mi sie ....mimo,ze siedzialam na drewnianej lawce..i teraz mnie strasznie boli cewka moczowa:( pamietam,ze wilka jakies bakterie wywolywaly??? znacie jakis sposob na szybkie pozbycie sie tego? bo to tragedia jak probuje zrobic siusiu,a normalnie z bolu moglabym wyc:( nie wiem,clortimazolum pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyca x 77
pod pojęciem \"złapać wilka\" rozumie się zachorować na hemoroidy(zapalenie żylaków odbytu). Towarzyszy temu swędzenie, ból i krwawienie. W Twoimprzypadku masz raczej zapalenie pęcherza i cewki moczowej. Domowymi sposobami nic nie zrobisz, musisz iść do lekarza urologa lub ogólnego, a on przypuszczalnie zastosuje Furagin łącznie z jakimś Antybiotykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na te chwile
Nospa, Scopolan, Furaginum....a potem wio do urologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka
dziekuje slicznie :** mam nospe..ale to raczej rozkurczowe.... acha..mi babcia zawsze mowila,ze wilka zlapac to wlasnie zapalenie pecherza... pogubialm sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiilk
2 szklanki wody z sokiem cytrynowym zaraz po przebudzeniu, potem szklanka co godz. Do tego urosept, wit. C w tabletkach i żurawina w tabletkach, Po 2-3 dniach mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osikkka
dobre są kapsułki Prouro z żurawiną i witaminą C - mi zawsze pomagają. poza tym ciepły termofor i nasiadówki oraz gorąca herbatka żurawinowa, najlepiej jeszcze z sokiem żurawinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosisz i masz
Wilk = Hemoroidy, zaniedbane mogą zezłośliwieć!!!! Rada: 1. mycie odbytu po każdej defekacji i hartowanie zimną wodą 2. maść i czopki proctoglyvenol 3. prawidłowa dieta z przewagą owocowo-warzywnej 3. unikanie hipokinezji 4.oczyszczanie organizmu z toksyn Masz tu kilka ważnych linków do postudiowania: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, urodę, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy zastosować dietę surową owocowo-warzywną http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz link do filmu http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gosi
moja droga, to nie "wilk" tylko na 100% jakiś stan zapalny w układzie mocowym spowodowany przeziębieniem. Wal natychmiast do rodzinnego a on skieruje do urologa i bez antybiotyku się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furagina lub urosept. Żurawina ale nie w tabletkach!! Najlepiej naturalna, suszoną pojedz w większych ilościach albo konfiturę, możesz kupić herbatę. Odkąd piję żurawinową, to przestałam mieć zapalenia pęcherza. Sprawdź na opakowaniu zawartość suszu żurawiny w herbacie, bo na 5 herbat może 1 ma więcej niż 5% tego owocu. Wybierz taką co ma najwięcej. Co do lekarza... moim zdaniem poczekaj 2 dni i jak nie przejdzie idź do lekarza. Jakbym miała latać z moim zapaleniem pęcherza za każdym razem to mogłabym zamieszkać w gabiniecie. Przeszło samo, jak dbasz o to. Po co leki , antybiotyki? Chyba, że problem się wydłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka900
Teraz bardzo dobre efekty i w ogole sprawdzona metoda na pozbycie sie tego problemu jest szczepionka uro-vaxom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno przepisze
Słysząłam własnie duzo dobrego o tej szczepionce i rzeczywiscie jesli ma nas cos skutecznie wyleczyc to warto jest sie nad nia zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka wilków (zwierząt)
A ja kocham wilki i nic nie poradze B-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×