Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blada31

pytanie pewnie juz było ale pytam

Polecane posty

Gość blada31

Krótkie pytanko mam: jakie balsamy brązujące polecacie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy nie macie wiekszych zmartwień? Jak tylko balsamy i kremy?:( Możesz stosowac każdy kosmetyk na którym nie jest napisane\" nie stosowac w ciąży\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkkkkkk
Po co ci to? Jesteś w ciąży, masz wielki brzuch, przytyłaś, atrakcyjna i tak nie jesteś, sorry. Chciałaś dziecka, to przetrzymaj te 9 miesięcy bez głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
odwalcie sie idiotki od kobiety, zadala proste pytanie i jak nie macie nic do napisania to wara z tego tematu..mozesz stosowac praktycznie kazdy samoopalacz, nie wiem czy w Polsce sa dostepne samoopalacze firmy johnsons baby te sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej idź na solarium
urodzisz pieczonego kurczaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada31
milsano dzięki:) są balsamy brązujące johnsona wiec pewnie kupie tan :) co do reszty dziewczyn przykro mi że Wasze zycie jest tak nudne i beznadziejne ze rajcują Was takie wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
nie ma sprawy:) kup i ladnie wygladaj w ciazy tez trzeba sobie samopoczucie poprawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada31
milsano dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo matkoooo
rozstępy i balsam brązujący - świetny pomysł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokota
tu strasznie gówniarstwo wchodzi i bzdury piszą jak chcesz pogadać z fajnymi babkami o ciąży i w ogóle to zarejestruj się na e-mama albo coś w tym stylu tam nie ma chamstwa i gówniarstwa które twierdzi np że kobieta w ciązy nie jest atrakcyjna i że ciążę trzeba przetrzymać jezu aż się niedobrze robi od takich głupich wypowiedzi blada31 pozdrawiam cię i zapraszam na e-mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat był tysiąc razy. Fronty są dwa - jeden że można wszystkie i drugi - nie wolno stosować NIC co działa na większą powierzchnię skóry i nie ma jasno i wyraźnie wskazane że MOŻNA stosować w ciąży. Balsam brązujący to rozrzedzony samoopalacz i raczej żaden lekarz nie zaleca takich zabaw w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosiagosia
ja też używam tylko dove summer glow i nie codziennie tylko co 3-4 dni dla podtrzymania opalenizny:) myślę że można, bo czytałam gdzieś że balsamy brązujące to co innego niż samoopalacz i że nie zawierają jakiś tam związków tylko wyciągi np. z orzecha , ale oczywiście każdy musi sam podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×