Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzka_bleeee

ciaza podczas brania tabletek - pytanie

Polecane posty

Gość Zuzka_bleeee

Hej wszystkim :) pewnie byl juz nie jeden taki taki temat, ale jakos nie moglam go tutaj znalezc. Mam do was pytanie- jak to jest z ciaza kiedy kobieta bierze tabletki. Tzn. chodzi mi konkretnie o to, ze podczas brania tabletek nie ma okresu jako takiego... jest krwawienie w przerwie miedzy tabletkami. I jezeli kobieta zajdzie w ciaze (powiedzmy zapomniala tabletki) to jakie sa wtedy objawy? czy to krwawienie wystepuje czy tez nie? Pytam z ciekawosci, w ciazy nie jestem i nie mam takze takich podejrzen, po prostu ciekawi mnie ta sprawa. Za wszelkie odpowiedzi bylabym wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka_bleeee
ponawiam pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamowka nasza k
zapytaj gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka_bleeee
no wlasnie ostatnio zapomnialam zapytac, a nastepna wizyta za 5 miesiecy, bo dopiero co bylam na badaniu i po recepty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyzeczka24
ja tez chetnie uslyszalabym odpowiedz na to pytanie. Z dwa razy wzielam tabletke ze sporym opoznieniem i zastanawiam sie wlasnie jakie sa objawy ciazy podczas brania tabletek... czy jest okres? bo ja niby dostalam okres (wlasciwie nie okres a wlasnie to krwawienie w przerwie miedzy tabletkami) ale jest on skapy i raz go nie ma raz jest... przez polowe dnia jest kilka kropel, a potem nic. Troche sie niepokoje. Do lekarza ide w przyszlym tygodniu wiec pewnie sie dowem co i jak i tak, ale jezeli ktos zna odpowiedz to byloby fajnie, gdyz sie niepokoje juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka_bleeee
gackowata - niestety chyba nie dowiemy sie :) eh trzeba bedzie poczekac na wizyte u ginekologa i go o to spytac :) a moze ejdnak ktos sie orientuje ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×