Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka19

trudne pytanie.... hmmm?

Polecane posty

hej :) mam pytanie jesli sex był w te dni 25.03.2008 , 26.03.2008 , 28.03.2008 , 29.03.2008 i 30.03.2008 i kochalismy sie bez zabezpiecznie i moj facet konczyl we mnie TO JESLI JUTRO RANO ZROBIE TEST CIAZOWY TO JEST MI ON W STANIE POKAZAC CZY JESTEM W CIAZY???????? okres mam dostać za jakies 13-15 dni :) BARDZO WAS PROSZE ODPISZCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghffgd
a jak bedzie sie nazywało dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja sobie robicie??????????????? powiedzcie mi czy to test wykryje czy nie bo ginekolog tego jeszcze nie wypada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzek pompka
ehhh cipeczko oradze ci bo mam dobry humor. nie słuchaj z tym czekaniem kup se 3 testy 1 zrób se rano odrazu jak wstaniesz drógi po południu a 3 pod wieczór. jesli nie wyjdzie to jest ok. a jak wyjdzie to wtopa. doradzaja ci poczekac pare dni, wiekszej wtopy nie mozesz zrobic bo jak jestrees w ciazy to zachodzisz do gina i mowisz ze chcesz tabletki wczesnoporonne ktore mozna stosoqac 72 h po ruchanku, łykasz i po problemi (. w sumie nie czytałem tych twoich dat co tam wypisałas zakładam ze przeruchal cie dzisiaj.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le Francuz
Ale jak Ci się spuszczał w usta to nie jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy można robić najwcześniej ok 7-8 dób od ostatniego stosunku. Pozatym, do każdego testu jest dołączona \'intrukcja obługi\', a w niej jest napisane po jakim czsie od zapłodnienia można oczekiwać pozytywnego wyniku. A tak na marginesie, to seks z facetem uprawiałaś mniej więcej w dni płodne. Tak więc... powodzenia życzę :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzek pompka
hmm zerkaja c na daty :) jak cie zapylił pierwszedo dnia to huj wtopa bedzie dzidiza chyba ze kupisz se tabletki (na recepte) chyba były one na wrzody na zoładku ktore działaja przeczyszczajaco na dzidzie w organizmie wtedy po problemi ae te tabletki to i zadziuałaja w 5 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za żałosne wypowiedzi
Wtopa? Tabletki wczesnoporonne? A czy ona pisała, że nie chce mieć dziecka? Ludzie, naprawdę uważacie, że jak dziewczyna zajdzie w ciążę, to ma przejebane? Co za chore myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm boje sie ze to moze byc ciaza :( i ktos mi napisal ze sex byl w moje dni plodne :( no fakt faktem nie znam sie na tym czy uwazacie ze to mzoe byc naprawde ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z medycznego punktu widzenia to kochaliscie się w dni płodne.... zakładając że cykl tra u ciebie 28 dni. (wtedy płodne wypadają na 14, 15, 16 dzień ale zawsze mozna doliczyć po 2 dodatkowe dni z obu stron) także jeżeli ten facet jest płodny tak jak większość, a ty boisz się ciąży to nie strasząc cie mogła zainstnieć mozlwość zapłodnienia i ciązy. naturalnie nie musiało tak byc bo przeciez organizm każdej kobiety jest inny. a co do testu to prawdą jest i zgadzam się z przedmówcami że wykrywa ciąże dopiero do 7 dniach od ostatniego stosunku więc szkoda wyrzucać pieniądze w błoto i kupowac go wczesniej bo prawdy ci nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×