Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jogger

Szukam kochanki

Polecane posty

Wyznaje zasade, zanim nie spróbuje to nie rezygnuje lub nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joggggerku
juz zaczales sezon rowerowy? o ile pamietam to nie jezdzisz autem a rowereM. pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak roerek to mój ulubiony pojazd. Dzieki niemu lepiej poznaje miasto oraz lepiej można obserwować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joggggerku
a po jezdze prysznic i masowanie ciałka? pachnidełka , miękkii szlafroczek i zimna atłasowa pościel? Pamiętam wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolne żarty ale dzisiaj mamy 31 marca a nie 1 kwietnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna pościel?-też jednak nie dla mnie. a jak ty lubisz jogger?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracam uwagi na pomarańczki :D Pościel musi być miła, delikatna, ciepła, dająca poczucie :bezpieczeństwa" ochrony....spie nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimne to moga byc tylko pośladki kobiety leżącej nago obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra niech ci bedzie
tak czy siak nie kge sie z toba bawic, bio mnie nie lubisz i stwierdziles, ze DZIWNA JESTEM . czesc joggerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra niech ci bedzie
wybaczam, ze nie wiesz. :D ok, nie bede ci psuc topicu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już lepiej mówisz. spanie nago to też mój ulubiony sposób. a sex jaki lubisz? ostry bez zahamowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki sex lubie ? Wszystko zależy od partnerki. Jestem elastyczny ale tam sztywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poważnie to lubie każdy rodzaj sexu ... A Ty jaki preferujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak odpowiedzieć jest najprościej,że się dostosujesz. a jaka powinna być ta partnerka? namiętna już wiemy ale wiesz pewne cechy charakteru też się licza nie mówiąc o wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś ale napalony jestes
żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinna byc szczera, bezpruderyjna, otwarta na nowości, wesoła, mająca dystans do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak naprawde to powinna
mieć wielkie cycki i zgrabny tyłek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra niech ci bedzie
a po co? chcecie sie zabawic moim kosztem? nie chce mi sie juz z wami bawic. ale odp. bo na to czekacie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka - szukam pomocy
szczerze mowiac to nie mam sie komu wygadac dlatego pisze tutaj, mam nadzieje ze ktos mi odpisze. Nie wiem co mam zrobic. Pozalam faceta dawno temu on dlugo sie o mnie staral, jakims cudem po 4 latach sie w nim zakochalam i zostalismy para. Na wstepie powiedzial mi ze jest dziewczyna ktora moglaby byc dla mnie zagrozeniem, potem wyszlo ze powiedzial mi to zebym nie czula sie zbyt pewnie. Potem pojechalismy na wspolne wakacje gdzie byla jego kolezanka - zupelnie mnie olal, wydalam sie mu nudna - tak mi powiedzial. Potem zalogowal sie na naszej klasie zeby zobaczyc co slychac u jego bylej dziewczyny i mial nadzieje ze ona sie do niego odezwie. Pozniej powiedzial ze myslal o niej. Teraz kilka dni temu oswiadczyl mi sie. Nie rozumiem co sie dzieje. Z jednej strony ucieka do innych kobiet a mowi mi ze mnie kocha. Dlaczego on tak robi czy ma ktos jakis pomysl? czy to znaczy ze w przyszlosci bedzie mnie zdradzal? dziekuje za wszystkie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogger - jakich iście dyplomatycznych odpowiedzi udzielasz, przejdźmy lepiej do konkretów, powiedz dokładniej jakiego dragon skrywasz w portkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pruderyjność w łóżku-to nie ja. jestem dużą dziewczynką i wiem co się robi w łóżku-poza spaniem. raczej lubię sex bez pośpiechu ale jak kochanek się sprawdza nadzwyczaj dobrze to o spokojnym sexie mowy już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulko myślę że
powinnaś umówić się z joggerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×