Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominikafikamina

kupilam zielone buty i chyba zaluje

Polecane posty

Gość dominikafikamina

kupilam dzis buty w kolorze zielonej swiezej trawy, matowe ze skory, ze szpicem (wole zaokraglone noski ale cos mi odwalilo :O) na malutkim obcasiku. Calkiem niezle wygladaja do rurek, choc juz mi sie tak nie podobaja jak w sklepie. Co do tego moge nosic? zielona torebka odpada- za duzo by tego bylo- mam czarny wiosenny plaszczyk dwurzedowy i szare lub granatowe rurki- moze jaki pasek? albo chusta na szyje? Doradzcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. prosto tylko z jednym akcentem. buty jako jedyny przyciągający uwagę element stroju a reszta w stonowanych, naturalnych kolorach. to dla mnie faworyt czujesz sie swobodnie a zarazem nie szablonowo. 2. tak jak proponujesz szalik, chusta, pasek, broszka, kolczyki, nadruk na podkoszulce byle nie za dużo i raczej u góry. nie musisz od razu obwieszać sie biżuteria w zielonym kolorze :P:P wystarczą kolczyki lub zielone oczko w naszyjniku. 3. multikolorowo, neonowo i kontrastowo obecnie tez na topie bardzo odważne połączenia. ima bardziej szalone tym lepsze:P tylko dla odważnych. http://www.cogdziezaile.pl/index.php?g=58&idf=779 http://www.cogdziezaile.pl/index.php?g=58&idf=780 4. hippie wraz z podkoszulkiem/sukienką o tysiącu kolorach. odrzucasz zielona torebkę cała zielona to może przesada ale jakiś ciekawy wiosenny mix kolorów w którym znajdzie sie właśnie trawiasta zieleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikafikamina
Dzieki Dziewczyny. Nibys- dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz :) Kurcze, musze kupic czarna torebke.. zlazilam dzis cala Galerie i dupa, wieś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz do zielonych
bucików teraz mozesz nosic wszystko naprawde te buty moga nie pasowac do niczego a jest pieknie właśnie ogladam majewskiego i tam jest olejnikowa i ma morskie buty i nic wiecej morskiego a baardzo ładnie wyglada.Mozesz nosic to do czarnego kostiumu ołówkowej spoidnicy i zakietu to tak bardziej oficjalnie a na codzien np kup sobie broszke w kolorze zieleni i przyczep do plaszczyka czy kurteczki :) Buciki zielone sa sliczne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikafikamina
dzieki :) chyba tak zrobie- kupie jakas broszke na maxa zielona i na czarnym plaszczyku bedzie wygladala super do tych butow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×