Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedoswiadczona mama

Ile zaplacilyscie za wozek?

Polecane posty

Gość Niedoswiadczona mama
Chyba mnie przekonalas. A czy cos trzeba do niego dokupic aby bylo w nim cieplej lub lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoświadczona nie mam pojęcia. jak widzisz jak ja wozilam malą to bylo juz tak cieplo ze nie trzeba bylo kupowac tej gondolki polarkowej. wystarczyl jakiś kocyk i kladlam Manie :) napewno musisz dokupic torbe bo niestety nie ma w zestawie. Jest za to oslonka na nóżki jakby bylo chlodno. Filii ja tez nie mialam w zestawie ale to wydatek 15 zl jakby padalo :) choc powiem ci uczciwie ze jak padalo to ja z mala poprostu nie wychodzilam :P:D budka w tym wózku jest taka fajna ze jak jest upal to zdejmuje sie tyl i zostaje tylko taka przewiewna siateczka- wypróbowalismy to w sierpniu jak byly wielkie upaly http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d13b5f776b004ae.html za to na zime dokupilam śpiworek polarowy i powiem ci ze suoer- malej bylo ciepluśko :D niestety nie znalazlam rozowego i wzielam czerwony :) a co tam tez fajny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam mikado oxford za 999zl (gondola+spacerowka+fotelik) nie wiem jak sie sprawdza bo jeszcze nim nie jezdzilam... kupilam go z jednej podstawowej przyczyny ze nie znalazlam wozka ktory by mial wyzej raczke a to dla mnie priorytet gdyz jestem bardzo wysoka i nie chcialam sie schylac prowadzac wozek bo szkoda mi kregoslupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu kupuję głęboko=spacerowy ABC Design turbo 6s za 1380zł. To taki właśnie że spacerówkę się rozkłada do poziomu i po włożeniu wkładu-nosidła robi sie z tego miękka gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna30
Zamówiłam wózek 3w1 Titi na allegro.Dzisiaj mam otzrymać juz przesyłkę, także napiszę jutro czy jest ok.Wiem,że gondolka mała,ale tak mi się podobał,ze nie mogłam się oprzeć.I cenowo w porządku.A również duży plus za fotelik z adapterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brara
Ja 170 zł z przesyłką za uzywany wozek Polak w b. dobrym stanie, osobno wpinana gondola, osobna spacerowka. Jestem b. zadowolona. nie warto kupowac nowych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleobamboleo
2200 za BEBECAR STYLO AT 2w 1 ale ciężki strasznie się okazał i teraz kupiłąm PEG PEREGO PLIKO P3 i jestem ssssssuuuper mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleobamboleo
peg perego 999zl na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
500 zl gleboki z nosidelkiem + spacerowka i dobrze sie buja . z firmy ELCAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
ja dalam prawie 2000 trzy lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikafikamina
2400 zł ale juz z fotelikiem do samochodu, gondola i spacerowka, no i jest lekki. Quinny buzz. Polecam, choc gondola bardzo mała i nie ma koszyka ani nic zeby wsadzic zakupy, jest tylko mala saszetka, na szczescie u mnie akurat maz jezdzi po zakupy autem, wiec to akurat tak bardzo mi nie rpzeszkadza, ale uczulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puyammmm
My zapłacimy ok 2000zł. Wózek bolder 4 głęboki, spacerówka i fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teutonia 2700 gobdola, spacerowka, fotelik Drogo, ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1600zł za komplet gondola, spacerówka, torba, moskitiera, folia p.deszczowa, parasol, wózek parasolka (1600zł za wszystko) Mam X-lander X1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×