Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

allegro wrr

Polecane posty

pewnie napiszecie ze to pierdola i ze robie z igly widly a ja sie zezloscilam :( 12 marca zamówilam malej basen z pileczkami na allegro. taki fajniutki basenik za 70 zl plus 14 zl przesylka 17 marca sprzedający dodal opis ze braklo im pileczek i ze bedą je mieli 26 marca... 27 marca zadzwonilam dowiedzieć się co z moją przesylką i się dowiedzialam ze mam czekac do wtorku bo... i tu nastapilo sicemnianie ze nie ma kto dowiesc z hurtowni czy jakoś tak... dziś dzwonie i pani mi mowi ze nie ma pileczek i sa dwie opcje albo mi zwróci kase albo wysle mi sam basen za 35 zl plus 12 a pileczki sobie dokupie... nie wiem co robic... znów bede rok czekac az mi basen wyślą? Pani bardzo mila ale mnie coś trafia bo to nie uczciwe z ich strony. po co wystawiają towar ktorego nie mają? 3 osoby kupily na aukcji te pileczki plus basen i zadna ich nie dostala... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccccccc7
wieszz ja mysle ze ty masz za duzo czasu wolnego i pieneidzy weź sie kobieto za robote a nie siedzisz na kafe całymi dniami i o pierdołach gadasz że ten chłop jeszcze cie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo się złościć ! zamawiasz to co jest DOSTĘPNE na aukcji ...! więc masz prawo być zła ! tylko zle zatytułowałas temat , bo to sporadyczne przypadki sprzedawców na allegro w wiekszoscie sa jednak ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smatfetka..
zobacz jakie maja komentarze. jezeli nie maja negatywow to moze faktycznie przytrafily im sie jakies braki na magazynie, i nie ma kto dowiezc, ale jezeli maja czesto wystawiane negatywy to lepiej wez kase i nie kupuj tego basenu, nie wiadomo jak dalej bedzie przebiegala transakcja jesli juz teraz sa problemy. a poza tym co by sie nie dzialo to oni powinni do ciebie dzwonic a nie ty do nich, tak wiec zero profesjonalizmu z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Twoim miejscu wzięłabym kasę z powrotem + jeśli poniosłaś koszt przelewu to też niech zwrócą. Poza tym wystawiłabym negatywa z opisem problemu. W sumie tak to Cię mogą kiwać do oporu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają niewiele negatywów. co do nich dzwonie to mówią ze wyślą maila ... jeszcze zadnego maila nie dostalam... a od 12 marca już troszke czasu minęlo.... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDD
ja zawsze ODWOŁUJĘ ZAKUP i daję negatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że czasem się przydarzają różne problemy i raczej podchodzę do takich spraw z wyrozumiałością, ale tu wyraźnie przeginają. ja miałam raz sytuację gdzie ktoś "zapomniał" mi wysłać przesyłkę - ale to było ze sklepu internetowego. jak zadzwoniłam, to mnie przeprosili i wysłali od razu i jeszcze pokryli za mnie koszt przesyłki kurierskiej. Tylko w razie czego poczekaj z tym negatywem aż oddadzą kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyniczka- miałam identycznie- też mi kurierem przesłali na swój kszt co do tych z allegro- teoretycznie firma ma prawo sprzedawać rzeczy których nie ma na stanie ale zrealizować zamowienie musi do terminu jednego miesiąca- kłopoty mozna zrozumieć - ale podejście do klienta rzeczywiście fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarkastyczna ... jeszcze nie wystawilam negatywa i mi tak glupio ... wiem ze im sie nalezy ale... chyba porpostu nie wystawie im zadnego o ile oddadza pieniadze. zazwyczaj trafialam na fajnych ludzi. gosc od lóżeczka wyslal nowe na wlasny koszt po pol roku jak stare sie rozwalilo bo rozeschlo. kupilam rowerek byla zapsuta wklądka dla noworodków zadzwonilam przeprosili wysłali nowa starą kazali mi do kosza wywalić jak pytalam czy mam ją im odeslac... a tak naprawde to mi smutno bo wiem ze malej by sie podobala taka zabawka. cieszylam się że bedzie miala a tu dupa :(:( znalazlam coś takiego http://www.allegro.pl/item338771110_basen_plac_zabaw_pilki_cena_hit_bestway.html ale basen mi sie nie soecjalnie podoba... ta góra to ma od slonca chronić? no i ma 50 pileczek. tamten mial 100 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy na konto
Dlatego ja zawsze płacę za pobraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie rozdaję negatywów na lewo i prawo. Ale wiesz - pomyśl że może uchronisz tym inną mamę przed podobną sytuacją. A może nawet takie sytuacje już się zdarzały temu sprzedającemu, tylko inni tez nie mieli serca wystawić negatywa.. Co do basenu - tak wygląda jakby chodziło o ochronę przed słońcem. Może znajdziesz coś fajnego w jakimś sklepie internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wziela kase spowrotem i jeszcze poszukala, tak jak dziewczyny radza chociaz....zastanawia mnie mysl po co komus basen z piłeczkami ale to już inna historia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarkastyczna wlasnie znalazlam ten ogród ale nie wiem ile tam jest pileczek. haris juz ci wyjasniam :) basen jak basen moze byc i do pileczek i na lato do ogrodu z woda a pileczki... raz byląm z córcia w ikei mają tam taki wielki basen z pilkami i tak jej sie podobalo ze nie moglam jej stamtąd wyciągnąc ... wiec sobie pomyslalam ze to bedzie fajny prezent na urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka od lat paru
Przeczytajcie regulamin,nie mozna sprzedawac czegos czego sie niema,ja bym zgłosiła naruszenie .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo już wszyscy nieznoszą tej
twojej "małej" i wiecznego o niej pisania-i robią ci ma złość!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×