Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze dziewczyny o pomoc 2

bole podbrzusza 20 tydz ciazt co jest?

Polecane posty

Gość prosze dziewczyny o pomoc 2

hej dziewzyny jestem tu nowa i mam nadzieje ze mi pomozecie jestem w 20 tc i od 3 dni mam bole podbrzusza jak na okres brlam nospe i na jakis czas pomagalo jutro mam wizyte u ginekologa, nie chce tez panikowac myslicie ze to co powaznego? aha ruchow jeszcze nie mam wcale, tzn nie mialam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz zadnych plamien? jesli nie, to macica sie pewnie rozrasta, ja bralam tez nospe,ale musisz z lekarzem ustalic,nie martw sie, odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze dziewczyny o pomoc 2
nie mam plamien, nic sie nie dzieje, brzuch tez nie twardnieje mam nadzieje, ze to faktycznie macica i nic powaznego s ie nie dzieje dziekuje za odp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna- aj
Trudno mi powiedzieć co ci dolega . Dobrze że umówiłaś sie do lekarza . Ja jestem w 8 tyg ciązy i też mam takie lekkie kłucia w dole brzuszka jak przed miesiączką . Ne są bolesne ale też spędzają mi sen z powiek . 2 tyg temu mówiłam o tym mojemu ginowi i twierdzi że to efekt zmian jakie zachodzą w organiźmie kobiety podczas ciązy . Mam nadzieję że się nie myli . Powiem szczerze że też chętnie posłucham opinii innych Pań w tym temacie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze dziewczyny o pomoc 2
fajna-aj ja na poczatku ciazy, tak do 12 tyg tez mialam takie bole i lekarz mowil ze macica i wiazadla rosna przeszlo i teraz mam znowu, mam nadzieje ze to to samo :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę dziewczyny o pomoc2 - Musimy być twarde i nie dawać się zwariować . Przyznam szczerze że łatwo się mówi , ale trudniej wykonuje . Mnie dopadają dziwne mysli pt. czy maluszek urodzi się zdrowy , czy dam sobie radę itp . To moje pierwsze upragnione i wymarzone oraz wyczekane i wystarane maleńtwo więc wiażę z nim ogromne nadzieje . Proszę Boga co wieczór aby wszystko było dobrze . A opowieści kolezanek o poronieniach i innych patologiach ciąż staram sie unikać . Choć jak na złosć ciągle do mnie wracają . I jak tu nie sfisiować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna-aj - jak masz zaufanie w swoim ginekologu to zadzwoń do niego teraz każdy ma tel komórkowy i stały kontakt . Ja jak coś sie złego dzieje dzwonie i pytam ewentualnie jak jest potrzeba każe mi przyjechać do siebie :-) i tyle . Ja też jestem w 20 tyg ciąży i mała sie tak wierci że sprawia mi to ból więc niestety ale trzeba pocierpieć - macica sie jeszcze rozrasta !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eudaiomonia - u mnie to 8 tc .:-) . Z lekarzem staram się byc w stałym kontakcie . Teraz w sobotę mam umówioną kolejną wizytę . Mam nadzieję że moja kruszynka ma się dobrze i tego samego życzę Wam ( Tobie i maleństwu ):-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×