Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa żona poety

mój kochany codziennie mi zostawia...

Polecane posty

Gość szczęśliwa żona poety

... słodkie wiersze na poduszce codziennie,.... gdy wstaje już jest w pracy ale zostawi krótkie listy miłosne:* Kocham go z całej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wiele wyjaśnia
zobaczymy po 10 latach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgdfg
wiersze? fuj czytając je, mialabym ataki śmiechu nienawidzę poetyzowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
Ona zmysla..ale ja naprawde znałam jedna taka pare..bylismy razem na wakcjach..do wierszykow, wlasciwie cytatow zawsze dolanaczł jakis cos np kwiatek, a to cukierka..lizaka. minirozyczke..to stokrotki..szczegolnie jak jechal do pracy ale to był facet z duszą - kochal gory, wspinal sie, i robil foty...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
hehe 9 lat po ślubie jesteśmy:) nie wyobrażamy sobie życia bez siebie no i w końcu jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
No własnie on i ona mieli po 35..a pobrali sie jak mieli 24..poznalismy ich na studiach podczas letniego wypadu w gory... zachwycajaca para...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
heheh no dobra kto chce to nie wierzy ale ja jestem szczęśliwa i każdy znajduje swoje szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
chwale bo czytam mnóstwo postów zranionych osób i chce pokazać, że szczęście, miłość i radość z małych rzeczy tez istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu pipe
to dość urocze przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
Tez myslałam, ze bede z Kims tworzyc taki zwiazek inny niz Inni;) a były ku temu przesłania, facet z duszą: czesto mawiał ja nie musze widziec, słuchac, ja widze oczyma duszy;) albo Q. tak złoscia pała, ze ci powie jak ci poszło wiele by pisac.:) Ale o wszystkim wiedziała jedna lafirynda, ktora podjeła ze mna walke w białym kiltu..najpierw dzieckiem go mamiła, ze ma byc z nia bo mu dziecko zrobiła..potem ze ona bedzie do konca zycia sama..a on se ułozy..o wszystkim wiedziała..za duzo wiedziała..zazdrosna dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgdfg
urocze? blee mislam kiedys faceta który pisał dla mnie wiersze, i bylam tym obrzydzona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, bo Ty wolisz "prawdziwych mężczyzn", którzy i wrzasnąć potrafią i w zeby dać, jak kobieta "zasłuży" , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
hmmm w sumie to nie pipa bo czasem jest uparty i potrafi postawić na swoim ma niezła firmę nierozkręcana od podstaw przez niego :) za pipe bym nie wyszła:) no i tak okazuje mi uczucia :) chce was wszystkich zarazić moim szczęściem :) a to co nosze teraz pod serduszkiem to idealny dowód miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to nie jest urocze... ani romantyczne... wole dostawac rano buziaka, i na dobranoc. Wole usmiech na codzien, i czulos w gestach. wierszykami to sobie mozna tylek podetrzec za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu pipe
raz dostawałam wiersze i tępiłam to strasznie, bo grafomania była to na niewyobrażalną skalę. dlatego było ultimatum - albo dobre wiersze (a takich nie napiszesz) albo w ogóle żadne, bo jestem na to wrażliwa. co nie zmienia faktu, ze takie zachowania jak jakies lisciki, kwiaty rano i bez okazji, drobne, słodkie prezenty wlasciwie bez zadnej wartosci są niezaprzeczalnie lepsze od problemow z wyrazaniem uczuc :/ I świadczą chyba o jakims zaangazowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgdfg
w zęby dać? a wiesz że istnieje coś między egzaltowanym, nadwrażliwym poetą a damskim bokserem? Osobiscie wolę zwyczajne słowa "kocham cię jak nikogo" od "głębia twoich oczu niczym nieprzenikniona sierpniowa noc bla bla bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
a czy ja mowie ze tak nie jest?? tez są gesty czułe słowa i uśmiechy ale to taki miły początek dnia gdy on już o 7 wychodzi i nie chce mnie budzić a ja wstaje do swojej pracy później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu pipe
nie wierze ze nie lubicie byc traktowane jak księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo wszystko wole cos innego niz wierszyk ktory jest tylko tekstem... pustym . Bleh. Wole faceta tak jak napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona poety
w takim razie jak okazują uczucia do was wasi mężczyźni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola z pola
to prawda:) dzien jest przyjemniejszy:) chociaz ja zawsze pisałam takie karteczki z przyajciolkami.. faceci nigdy tego we krwi nie mieli...zaden...az w konuc jeden cos tam tak niby z tego ducha...był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;] maja swoje sposoby, a ja nie czuje potrzeby by tutaj sie uzewnetrzniac. To jest moja prywatna sprawa i nie musze lczyc kompleksow i opowiadac tego na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfgdfg
jak księżniczki?? no wybacz, ale rozmemłany wierszyk pseudo-romantyczny nie jest dla mnie traktowaniem mnie jak księżniczki. Jest dla mnie raczej świadectwem na to że facet jest ciepłą kluchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa żono poety - jakbyś kweczała jak 99% tutejszych nedznych kobit, to wszystkie stałyby za Toba murem, ale jak promieniejesz szczęściem, to Cię tu życem zeżrą - taka przewrotna natura ludzka nie przejmuj się i dziel się swoim szczęściem z tymi, którzy na to zasługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie no sorry .. ja tu zadnej jeczacej nie popieram :D wszystko jest do sprawdzenia, jasne ze sie ciesze ze ktos tam jest szczesliwy. Co nie oznacza ze mnie by to samo cieszylo. Ja wole swojego faceta ktory mi daje takie szczescie ze od rana potrafie chodzic nakrecona i nawet kilkuanstogodzinna praca nie powoduje u mnie zmeczenia. Kazdy szczescie odbiera inaczej. Nie wszystkich wiersze by cieszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×