Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzoo prosze o pomoc rade

wlasna dzialalnosc-agencja turystyczna co i jak prosze o pomoc

Polecane posty

Gość bardzoo prosze o pomoc rade

chcialabym otworzyc sobie mala agencje turystyczna, ale kompletnie nie wiem ode czego zaczac, jak powoli krok po kroczku... czy moglby mi ktos cos podpowiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoo prosze o pomoc rade
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej popracować u kogoś i
zobaczy ć jak to funkcjonuje! pracowałam i jedna wielka LIPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosbba o pomoc
a czemu mowisz ze lipa ja jestem na stazu i mnie to nawet interesuje tym bardziej ze studiuje turystyke tylko nie wiem za bardzo jak zabrac sie do otwarcia naraziejednoosobowee takiej firmy... gdzie mozna o tym poczytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej popracować u kogoś i
ja pracowałam trochę i strasznie mi się nie podobało, ale posiadanie własnej firmy to co innego. można na zasadzie franszyzy jakąś znaną markę ale to kkkuuupa kasy potrzebna ok 150 tyś +lokal, a zaczyna zarabiać po paru latach pewnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosbba o pomoc
dziekuje Ci bardzo i podnosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkich na stronkę www.podrozeipraca.pl. Jest to portal z rożnymi szkoleniami z branży turystycznej. Dowiecie się jakie są plusy i minusy prowadzenia własnej agencji turystycznej. W sprzedaży jest szkolenie, przygotowujące do pracy w biurze podroży lub do otwarcia własnego biura. Szkolenie: konsultant w biurze podróży- cena 147 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×