Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LEE spodnie

czy spodnie LEE sa dobre jakosciowo?

Polecane posty

Gość LEE spodnie

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhejjjuuuss
bardzo dobre, i kolor tez sie trzyma dlugo nie spieraja sie tak jak z big straow np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEE spodnie
kupilam niedawno, dopiero raz je pralam, a pierwszy raz mam spodnie Lee. one sa z takiego nierozciagliwego ale bardzo miekkiego jeansu. sa takie miekkie ze mam wrazenie ze sie zaraz podra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEE spodnie
stad to pytanie czy sa dobre jakosciowo i wytrzymale ;) jesli kolor nie bedzie z nich szybko schodzil to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuje tej kobiecie
nie sa zbyt dobre -przynajmniej te dostepne w polsce , zainwestuj w levi'sy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big stary sa najlepsze kupuje je i jeszcze sie nigdy nie zawiodlam a cenowo tez wygorowane nie sa ja osobiscie nie polecam wraglerow mocno przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale... jedno male ale- moje spodnie farbuja ale od zewnatrz... tzn nogi mam czysciutkie, zas np dlonie czy dol swetra granatowe :o troche to irytujace przy spodniach za trzy stowy :/ kolezanka ma podobny problem z levisami. spodnie byly pranie wielokrotnie i nic im to nie pomaga niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEE spodnie
a ktore firmowki sa najlepsze? ale do 300zl, nie wiecej. big stary mi sie w ogole nie podobaja i na mnie zle leza, wiec odpadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEE spodnie
wranglery mocno przereklamowane tzn co dokladnie z nimi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xKamyk
Witam Miałem już wiele spodni levi's lee wrangler. Pod względem wytrzymałości to każda z wymienionych marek moim zdaniem jest równa. Wszystko zależy od modelu. Brat miał lee knox xline i mu się przetarły w kroku (materiał tak jak wcześniej ktoś wspominał cieńki, taki dziwny, sprawiający wrażenie, że zaraz się rozleci). Po 2 latach użytkowania - około 2x były używnae na tydzień - przetarły sie w kroku. Kolor jest do teraz taki jak od nowsości, chociaż trzeba zaznaczyć ,iż prane były raz na 6 miesięcy. Natomiast ja mam lee model 101 z z dawnej kolekcji, bardzo gruby materiał i nie sądze aby była możliwość przetarcia ich gdziekolwiek. Natomiast mam spodnie levi's 511 DNA taki materiał jak w lee knox i się niźle trzymają - zresztą tak samo jak model 501. Brat ma wrangler floyd i jest zadowolony chociaż juz widać przetarcia po wew czesciach nogawki (jak w wszystkich spodniach). Pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×