Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość instynktowna

Instynkt macierzyński. Chyba oszaleję!

Polecane posty

czasem nachodzą mnie mysli zeby odstawic tabsy bez wiedzi chłopaka i sobie "fundnac" maluszka, ale przecież to oszustwo... ale w sumie gdybyśmy zaliczyli wpadkę byłoby po problemie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instynktowna
to prawda, wpadka bez rozmyslania, przeliczania itd... :) zazdroszczę moim koleżankom, które wpadły, sa szczęśliwymi mamusiami i ominęły je problemy planowania.,...a to chyba w tym wszytskim najgorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nigdy nie ma odpowiedni
instynktowna, a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakao22
My z mezem jak postanowilismy ze chcemy dziecko,to powiem szczerze ze mielismy bardzo kiepska sytuacje finansowa,najpierw ponad rok nam niewychodzilo,ale jak zaszlam to przez te 9 miesiecy sytuacja finansowa sie zmieniala dosyc czesto ,raz lepiej raz gorzej,teraz jest bardzo dobrze,ale wiem ze to znowu moze sie zmienic wiec poco i naco czekac,takie jest zycie,raz na wozie raz pod wozem ,ale pamietaj ze ciaza i potem dziecko daje duzo motywacji do dzialania,przeciez to najwieksze szczescie jakie moze sie zdazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instynktowna
mam 24 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nigdy nie ma odpowiedni
eeee, to Ty masz jeszcze czas;) ja tuż przed 30-mi urodzinami miałam takie ciśnienie, że szok:D i to nie dlatego, że włączył mi się instynkt, ale dlatego, że bałam się iż później może być już za późno:O dlatego postanowiłam, że teraz albo nigdy;) na szczęście od razu się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instynktowna
no mam jeszcze czas dlatego pomęczę się jeszcze troszkę...mam nadzieję , że kiedy już się zdecydujemy to też nam pójdzie szybko i sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nigdy nie ma odpowiedni
no pewnie:D wyślij komuś na razie ten instynkt i poszukaj pracy, a potem do dzieła;) powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instynktowna
no część już homerkowej wysłałam :) ale to nie takie proste oddać całość...ale lżej mi jak się tutaj wygadałam, do znajomych i rodziny nie docierają argumenty "brak pieniędzy" więc staram się w ogóle nie rozmawiać o dzieciach...i teraz wybuchłam, pogadałam sobie i lepiej mi...bo wiem, że nie tylko ja mam wątpliwości...dziękuję wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×