Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Faksiurka23

Gdzie kupić najlepiej laptopa???

Polecane posty

Gość Faksiurka23

Cześć chcę kupic laptpa LG e300, i myslałam, że najlepiej w Vobisie ale czytałam wiele negatywnych opinii o tym sklepie. Więc moje pytanie gdzie najlepiej kupić taki sprzęt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciacho z cukierem
w Komputroniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
tam gdzie najtaniej. Przeciez taki laptop wszedzie jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda15
Najlepiej nsprawdz na skapcu albo ceneo, ale vobis i komputronik to raczej drogie sklepy. zobacz raczej agito, hoopla. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jesteś zdecydowana na taki model, to szukaj, gdzie taniej, dużo pozytywnych komentarzy, szybka i tania dostawa, dowód zakupu w postaci rachunku lub faktury VAT, zwróc tez uwagę na warunki gwarancji, chociaż obecnie to zwykle gwarancji udziela producent i jest taka sama dla porównywalnych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi323
no fajny sprzęcik chcesz zakupić :) ja mam i jestem zadowolona uważam że trafny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulag34
trafny wybór co do lg :-) ,możesz sprawdzić na www.skapiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoplele
E 500 kupiłem w skąpcu ,wszystko przebiegło sprawnie i pozytywnie :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja sklepu
ja również proponuje www.ceneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak można cokolwiek
kupić w skąpcu? :O Przecież to porównywarka cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez iminny
jak to gdzie ?w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixi32
Faksiurka23 moja podpowiedź chyba Ci się już nie przyda, ale może ktoś inny z niej skorzysta. Proponuję sklep www.pimal.pl. Super sprzęt i jest w czym wybierać. Ja skusiłam się na laptopa Toshiba ( odpowiadał mi wygląd, parametry i cena oczywiście:)). Znalazłam w tym sklepie też fajne design myszki i pendrive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz sobie na www.x-kom.pl, z tego, co wiem, maja najtańsze laptopy i notebooki na rynku :) więc skoro sprzęt jest ten samo- to po co przepłacać? Tym bardziej, że mają w ofercie produkty naprawdę dobrych firm- więc tym samym nie trzeba się martwić o jakość zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
niestety nie wiem co do LG, ja swojego HP kupiłam na swiat-laptopow.pl i mogę ten sklep polecić..3 letnia gwarancja, profesjonana obsługa, jeden z lepszych zakupów jakie zrobiłam w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochołowa
Bardzo duży wybór laptopów jest też na www.electro.pl, warto rzucić okiem, bo oferują sprzęt naprawdę wysokiej jakości :) zamawiałam u nich już kilka rzeczy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Z resztą sam fakt, że w ofercie mają sprzęt tylko z dobrych, znanych firm o czymś świadczy... A możne go u nich dostać w cenach niższych niż w zwykłych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie 1komp mają bardzo duży wybór laptopów, więc możesz tam zajrzeć i zorientować się w produktach, które oferują. Ale jeśli np nie wiesz jaki będzie dobry, to obsługa w tym sklepie jest fachowa i z pewnością doradzą Ci jaki będzie dla Ciebie najlepszy laptop. Jeśli powiesz mniej więcej do czego potrzebujesz laptopa z pewnością dokonasz z nimi dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Zdecydowanie zgadzam się z opinią, że najlepiej kupować po prostu tam gdzie jest najtaniej. Jak zdecydujesz się już na jakąś konkretną markę to nie ma przecież znaczenia w jakim sklepie go kupisz, w każdym będzie to ten sam laptop. Jeśli chcesz trafić na naprawdę dobrą okazję cenową to zajrzyj sobie na hiperokazja.pl naprawdę są bardzo konkurencyjni w stosunku do innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG? Nietypowy wybór jeśli chodzi o laptopa. Firma LG kojarzy mi się raczej z porządnej jakości, ale raczej telewizorami i sprzętem rtv, a nie laptopami... Od siebie szczerze mogę polecić HP i swiatlaptopow.pl, gdzie jest ich ogromny wybór, ale jeśli nadal będziesz obstawała przy LG to najlepiej allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×