Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mucca

Szukam dobrego endokrynologa w Warszawie lub okolicach. Problemy z PRL.

Polecane posty

Gość Jola3434
Proszę o kontakt do dr A.Szczepanika - endokrynologa,w Grójcu lub w Warszawie .Serdecznie dziękuję.Pilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula386
też poproszę o namiar na dr Szczepanika - pupa386@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek
Uprzejmie proszę o namiary do dr Szczepanika t.cypla@gmail.com z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedwigu
Ja również bardzo proszę o podanie kontaktu do dr Szczepanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedwigu
adres mail to: winklethehedgehog@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoniek
witam jesli to mozliwe prosił bym o kontakt do doktora szczepanika z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sredniakus
Nie wiem jaki jest numer do tego doktora, ale to dziwne, że nie ma do niego żadnego kontaktu. Nie wiem też kto miałby go Wam wysłać? Ja się leczę w klinice Krajmed przy ul. Wałbrzyskiej i polecam Wam dr Beatę Cybulską, która tam przyjmuje. Bardzo dobry endokrynolog i co najważniejsze: zna się na rzeczy. Poza tym jest bardzo sympatyczną osobą, szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproszę o namiary adres, telefon do dr A.Szczepanika. z GORY BARDZO DZIĘKUJĘ ilona.wr@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o namiary na dr Szczepanika w Grójcu. ch.j@o2.pl dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dr szczepanik się sam ogłasza w tym artykule,ze az to bardz niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_beer
Witam serdecznie. Proszę o kontakt do dr.Andrzeja Szczepanika. BARDZO WAŻNA SPRAWA! Chociażby adres gdzie przyjmuje prywatnie. Moj e-mail: ewka_beer@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchija
Witam, Uprzejmie proszę o namiary do endokrynologa dr Szczepanika tchija@poczta.onet.pl z góry dziekuję G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Państwa ,najszybciej Profesora Doktora Nauk Medycznych ,znajdziecie w Warszawie Klinice ul. INDIRY GANDI 14, tam telefon do Andrzeja Szczepanika to: 22-349-62-70 lub: 22-349-62-71,a do przychodni: 22-349-61-32 i od 8 rano do 15 po obiedzie,To najszlachetniejszy Chirurg o innych specjalizacjach,powiem tak ,uratował mi życie dwu krotnie.-polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Do endokrynologa bardzo trudno się dostać szczególnie na fundusz. U nas czas oczekiwania wynosi ok pół roku a słyszałam, że są miasta gdzie czeka się o wiele dłużej :/ Najlepiej chyba wykupić pakiet medyczny np z http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 i chodzić prywatnie. O ile się nie mylę w Signum na wizytę czeka się max 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vista32
Namiary na różnych endokrynologów w Warszawie znajdziecie tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/endokrynolog/warszawa/zoliborz/ . Wybór odpowiedniego lekarza jest o tyle łatwiejszy, że na stronie są także opinie pacjentów. Dobrze, że jest coraz więcej lekarzy tej specjalności. A takie rankingi pomagają odnajdywać najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranking Lekarzy jest dobrym spisem, jednak ja nie wierzyłabym we wszystkie opinie, jakie są pisane na tej stronie... Generalnie z własnego doświadczenia mogę Wam polecić na przyszłość Klinikę Medica z Warszawy Śródmieście. Osobiście trafiłam tam z polecenia koleżanki podobnie jak ja mającej problemy z tarczycą. Wszystkie potrzebne informacje i kontakt oraz nazwiska lekarzy, którzy tam pracują znajdziecie na http://www.medica2000.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena65
Z moich doświadczeń wynika, że niełatwo znaleźć dobrego endokrynologa. Leczyłam się już u kilku, ale nie czułam się nigdy lepiej no i miałam wrażenie, że lekarze też nie są za bardzo zaangażowani, sprawiali wrażenie że chcą tylko odhaczyć kolejnego pacjenta. Od miesiąca leczę się w psychomedic.pl. http://psychomedic.pl/ i jest w końcu lepiej i też czuję nareszcie, że jestem pod fachową opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagudkadka
Zgadzam się, tam na pewno się profesjonalnie tobą zajmą i wszystko dokładnie sprawdzą. Miałam kontakt z poradnia kilka lat temu i cały czas bardzo dobrze o nich myślę - prawdziwi specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdianka
moja mama ma niedoczynność tarczycy, ale jest pod opieką dr Błachowicz, która podobno jest najlepszym endokrynologiem w Warszawie. Póki co to początek, więc zobaczymy. Jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług endokrynologa z ośrodka medycznego TOMMED www.tommed.waw.pl i byłam zadowolona:) Miła obsługa, a przy tym profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję p. dr Błachowicz, sprawdź opinię o niej, moim zdaniem nie ma lepszego specjalisty w Warszawie, a może i całej polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella_lica
do listy dobrych endokrynologów dorzuciłabym dr Ewa Kaszuba-Wojtachnio i to na samej górze. Duży plus za umiejętność słuchania pacjenta, w moim przypadku bardzo dokładnie zapoznała się z historią choroby i zleciła badania - tak wyglądała pierwsza wizyta, steyty niestety jestem pod stałą opieką, ale mam poczucie, że jestem w dobrych rękach! Pani doktor przyjmuje na Płockiej w przychodni Prosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurrka
Problemy z tarczycą pomogli mi rozwiązać dopiero w MediCenter. Wcześniej chodziłam po różnych lekarzach i było średnio... Dopiero tam, starsza lekarka ale faktycznie bardzo miła i doświadczona, zbadała mnie dokładnie, dobrała odpowiednie leczenie, pomogła zmienić tryb życia. Cera się poprawiła, kilogramy tracę, więc jestem bardzo zadowolona. Samopoczucie też lepsze. Problemy z tarczycą bardzo utrudniają życie, dlatego polecam dobrych lekarzy i zmianę nawyków. Niestety, wizytę musiałam zamówić prywatnie, bo na Fundusz czeka się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arekss
Profesjonalne podejście mają w City Clinic, obsługa jest kompleksowa od pediatrów przez endokrynologów na dentystach kończąc. Myśmy się do nich z całą rodziną przenieśli i mamy pełną opiekę lekarską w jednym miejscu, bez stania w kolejkach i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3432
W przychodni Wilmed na Wilanowie mają dobrego endokrynologa. No i ważne na miejscu można wykonać wszelkie badania, sprzęt mają, także to na duży plus. Sama mam problem z tarczycą także wiem, jak ważny jest dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×