Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość titeppa

jakie efekty przyniosło Wam krecenie hula hop??

Polecane posty

Gość titeppa

interesuje mnie ile straciłyscie po jakim czasie jak długo krecilyscie na dzien i czy zniknal wałeczek na dole brzucha :P z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz krece
no wlasnie, mnie tez to interesuje. od 2 dni krece hula hop, fajna zabawa. wiem ze ladnie rzezbi talie, ale czy podziala na moj obwisly pocciazowy brzuszek?dokladnie chodzi mi o dol brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titeppa
ale na tamtym watku wszyscy maja tylko pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelina202
Ja po ciazy krecac hula hop stracilam 10cm. Trzeba na to czasu zeby osiagnac takie wyniki ale sie oplaca. Ja nadal krece tym hula hop ok 30 min dziennie, robie troche brzuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masis
moze byc hula hop pusty i llekki w srodku czy z obciazeniem? grochem? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeszcze cos moze
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie straciłam, bo nie potrafie kręcić :( max 10 sekund i juz spada :( Chyba się poddam :( jak można się nauczyć krecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
A ja mam siniaki .. ale się nie poddaje.. mam HH z obciążeniem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bluefruit
a jakiej srednicy masz kołko? bo najlepsze jest takie 80 - 90 cm. mniejszym krecenie jest chyba niemalze niemozliwe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam tego największego :( chyba 70cm mam :( wiec chyba dlatego. Wi ększego u siebie za chiny nie moge dostać. A chciałabym to 90cm :( A na większym rzeczywiscie lepiej się kręci? i jeszcze jedno czy rzeczywiście trzeba czymś obciążyć, np. solą, kaszą itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bluefruit
ja mialam fabrycznie troche obciazone. chciałam nawet kiedys jakiegos ryzu jeszcze dosypac ale jakos za bardzo zaklajstrowane jest i sie nie moglam dostac do srodka :p na wiekszym jest duzło łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic - trzeba sobie sprawić takie duże. Moje tez było fabrycznie obciążone - kilka ziarenek plastiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulahoppa
ja tez mam niewielkie wciecie ale ja to juz taka beztaliowa budowe mam. najbardziej mi chodzi o wałek na dole bzycha. centralnie w jego miejscu trudno mi krecic bo mi sie hula hop o biodra obija i odskakuje :P heh ale mam problemy..ale wnerwia mnie to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×