Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brzydall

Doszedłem do wniosku, że nigdy z nikim nie będę

Polecane posty

Gość longlegs
kurcze,jak ten brzydall sie katuje od jakiegoś czasu..nawet topick założył.....pewnie musi być brzydki jak noc skoro uprawia taką autodestrukcję...do tego chyba jeszcze mało inteligentny,żeby ściągać na siebie samego taki beznadziejny scenariusz życia...heheh...no chba,że ma tak specyficzne poczucie humoru i lubi jak sie inni z nim pieszczą pocieszjąc na różne sposoby......facet z ikrą i charakterem,nawet jakby i nieco szkaradny to i dziewczynę znajdzie....inaczej polski narod dawno by wymarł,bo takich pięknotków mamy...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longlegs, nie jestem \"nieco szkaradny\" tylko \"bardzo szkaradny\" więc mnie twój wywód nie dotyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
no to wychodzi na to,ze to forum jest dla Ciebie jedyną okazją zainteresowania się kogokolwiek Twoją osobą ...tu chociaż dana Ci jest sznsa,ze sobie popiszesz o swoim smutnym losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój los też nie jest wesoły ale powoli walczę z tym Muszę nauczyć się robić pierogi, być bardziej rozgarnięty (bo mam coś słabą pamięć. Nie wiem gdzie co kładę i zapominam co się do mnie mówi) Muszę złapać wiecej luzu tylko że to może być dziwne dla innych ale przyzwyczają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
oj chłopaki,a mnie aż korci wziąć taką dorodną, brzezinową witkę i tak parę razy dać wam po gołej pupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
o właśnie,zapomniałam dodać ,że też miam biały w judo plus czarny w karate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longlegs, mądra jesteś bo nie masz takiej sytuacji jak ja. Każdy patrzy ze swojego punktu widzenia. Gdybyś trochę połaziła wśród ludzi z brzydkim wyglądem to byś inaczej pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
mylisz się brzydalku...choć teraz urocza ze mnie laska to wiedz,że miałam okres w życiu,kiedy trądzik tak mnie zeszpecił,że się chowałm przed ludźmi....pewnie,gdyby to było dzisiaj to broniłabym się autoironią ,bo dramatyzowanie tylko pogarsza sytuację...... nie chcę się z Ciebie nabijać,ale chyba lepiej jest przyjąc bardziej optymistyczną strategię niż wyłącznie rozżalać się nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
ale poczucie humoru to chyba jednak masz...może jakaś mała korekta w wyglądzie pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuu, trądzik - no to rzeczywiście, straszne. A miałaś jakieś prawdziwe wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
brzydal -tu chodziło o brzydki wygląd,a co jest jego powodem to inna sprawa(dla kogoś może to być żdżbło ,dla innego belka).... .....nie wiem jaki jest cel założenia przez Ciebie tego forum....nadzieja,że się nawinie jakiś chirurg plast., czy zbiorowe dołowanie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydall jestem z Tobą. Nikt tego nie zrozumie, musimy trzymać się razem. A tak poza tym, czy wszystko zawsze musi mieć sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
o kolega od zgryzu się pojawił....... pewnie,że nie musi mieć sensu.......brak urody plus brak poczucia humoru to ,faktycznie,węzeł gordyjski.....trzeba być masochistką,aby próbować go rozplątywać......jedyną szansę widzę tu dla-Beszeket ....ale jak się z Wmi dłużej pokoleguje to i on doszczętnie zgorzknieje....trzymajcie się chłopaki..pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, nikt nie zrozumie dopóki nie odczuje na sobie. Nie założyłem tego forum, jak już coś to jeden topik. I zrobiłem to od tak, bez żadnego powodu :P Większosć tutejszych tematów jest tak zakładana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlegs
no tak -topick-sorki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urody nie mam, ale poczucie humoru, mimo wszystko jest, choć kawalarzem nie jestem. Ale potrafię się śmiać, lubię nawet, tylko czasami przychodzą takie gorsze okresy w moim życiu, że raczej jestem chodzącym nieszczęściem, niż wesołkiem (zresztą tym nigdy nie byłem). I mylisz się, nie trzeba być masochistką, odrobina uczucia i ten węzeł sam się rozwiązuje, ale żeby go całkowicie rozwiązać trzeba czegoś więcej, miłości. Mam nadzieję, że jeszcze doczekam tego dnia. Mimo wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×