Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Go艣膰 to nie rozumiem
naprawde wybralabym sie na twoim miejscu do psychologa. sam widzisz problem, to juz dobrze i wcale nie bedziesz musial zmieniac pogladow, ale zmienisz podejscie..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
a facetow to tak nie oceniam akurat, ich zycie seksualne w ogole mnie nie obchodzi, zreszta zycie seksualne kobiet, ktore mnie nie interesuja jako potencjalne partnerki tez nie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
dziekuje za pomoc i za rady dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to nie rozumiem
tak samo to co napsiales, wolalbys aby dziewczyna rowniez meczyla sie ebdac z toba, Ty bys sie meczyl bo ona nie jest dziewica, a nie pozwolilbys sie jej cieeszyc z tego ze ejste sprawiczkiem, tylko chcialbys zeby nad tym ubolewala poczytaj i sie zastanow, dzialasz wdlug zasady oko za oko zab za zab to nie ma nic wpsolnego z miloscia, partnerstwem nie stworzysz normalnego zwiazku bedziesz patrzyl ile razy ona sie potknela, i jesli bedzie to wiecej razy bedziesz ubolewal.. bedziesz patrzyl ile np czerpie ze zwiakzu, jesli bedzie to wiecej to znowu bedziesz drazyl to nie jest normalne! nie mowie tego zlosliwie, zwiazke to kompromis, to milosc, tam nie ma miejsca na wet za wet, to nie jakas rozgrywka, rywalizacja jestes neistety egoista, poniewaz tylko dlatego ze Ty cierpisz, chcesz aby druga osoba cierpiala, to nie ma nic wspolnego z miloscia powtarzam! i chocbys znalazla dziewice znajdziesz jakis inny problem jak sie kogos kocha chce sie dla niego najlepiej, nawet kosztem samego siebie..jak Ty chcesz zalozyc rodzine? dzieci? wszystkim bedziesz odplacal pieknym za nadobne? zrob cos z tym i do psychologa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to nie rozumiem
i nie trac czasu na bezowocne gadanie...tylko naprawde zrob cos

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
chodzilo mi, ze sytuacja, ze dziewczyna nie bedac dziewica cieszy sie z tego, ze facet jest prawiczkiem jest moim zdaniem glupia i nielogiczna, nie jestem egoista, chcialbym dla drugiej strony jak najlepiej, ale zdaje sobie sprawe, ze dla dziewczyny, ktora juz uprawiala seks to, ze jestem prawiczkiem jest po prostu wada

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
i dlatego moze ma dylemat w "startowaniu" do tej kolezanki, bo uwazam, ze ona zasluguje na kogos lepszego niz ja (bardziej doswiadczonego, nie chodzi tylko o seks, ale tez doswiadczenie w zwiazkach). gdyz bardzo ja lubie, szanuje i chce dla niej jak najleoiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
i dlatego moze ma dylemat w "startowaniu" do tej kolezanki, bo uwazam, ze ona zasluguje na kogos lepszego niz ja (bardziej doswiadczonego, nie chodzi tylko o seks, ale tez doswiadczenie w zwiazkach). gdyz bardzo ja lubie, szanuje i chce dla niej jak najlepiej. nie wiem czy taki niedoswiadczony prawiczek jak ja bylby dla niej dobrym kandydatem na faceta

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
ale dziekuje za rady, bo faktycznie mam problem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to nie rozumiem
nie bedziesz tego wiedzial dopoki nie sprobujesz gdybys nie mierzyl ludzi ta miara nie przyszloby Ci do glowy ze mzoesz byc gorszy, cholera to nie ma naprawde znaczenia, liczy sie to co bedzie miedzy wami przestan stosowac taka skale, jakie to ma znaczenie??? kazdy sie czegos uczy, a moze to byc dla niej fajne wlansie, ze ona bedzie Cie mogla pouczyc, ze bedzie ta pierwsza... bliskosc rpawdziwa polega na bliskosci serca i duszy a dopiero pozniej ciala... ja spadam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
malo mesko bym sie czul jakby doswiadczona kobieta miala mnie uczyc. poza tym juz malo mesko bym sie czul, ze ona miala kilku facetow, a ja zadnej kobiety

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dziwny jeste艣 facet
Chyba boisz si臋 wej艣cia w zwi膮zek, albo pierwszego razu, i szukasz pretekstu 偶eby ten momenty (nie wa偶ne z kim) bardzo oddali膰 w czasie i bronisz si臋 przed tym rzeczami. Aha, je艣li odrzucisz t膮 dziewczyn臋, bo nie jest dziewic膮 bardzo j膮 zranisz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 problemem jest to
no zgadlas, mam pewne opory przed bliskoscia, ale walcze z tym i staram sie to zmienic

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znajdz sobie dziewice i juz
najlepsza bedzie dla Ciebie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niedziewice nie pasuja do
prawiczkow. facet nie bedzie sie czul mesko przy takiej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Przemoool
Nie ufam lasce, kt贸ra mia艂a ch艂opaka, bo nawet jak z nim nie spa艂a to... Pewne rzeczy pewnie z nim robi艂a. W膮tpi臋, 偶e ko艅czy艂o si臋 na przytulankach i poca艂unkach. Na pewno by艂y zabawy bez bielizny, petting i pieszczoty narz膮d贸w p艂ciowych, rozbierane, nagie randki. I co z tego, 偶e on jej penisa do pochwy nie w艂o偶y艂, jak si臋 nago ogl膮dali i robili razem r贸偶ne "艣wi艅stwa" Wi臋kszo艣膰 nastolatek przed 20-stk膮 jest po pierwszym razie, nie m贸wi膮c o pettingu. 15-letnie smarkule zdejmuj膮 gacie przed ch艂opakami, albo przynajmniej sam stanik

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fokkta
"Obcuj膮 seksualnie nago"? Co to za zwrot u licha? Zak艂adam, 偶e koledze/kole偶ance chodzi艂o o uprawianie seksu... Jak wi臋c maj膮 go uprawia膰? w ubraniu?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agniesia1831
chodzi艂am przez rok z ch艂opakiem i NIC jestem w drugim zwi膮zku ju偶 od 3lat i zrobi艂am TO po up艂ywie 6miesi臋cy moja kolezanka r贸wniez chodzila z jednym go艣ciem rok czasu ale poszla do lozka z innym-ze swoim teraz m臋偶em trzeba wiedziec ze to TEN

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agniesia1831
Fokkta-ja to odebralam jako uprawianie pettingu ;p (ale to moj punkt widzenia : )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agniesia1831
HA HA HA wcze艣niej pisa艂am 偶e to TEN jedyny i bla bla bla ... TEN kt贸ry potrafi艂 zdradzi膰. Dziewczyny, nigdy si臋 nie zakochujcie poni偶ej 22lat! Od 18 do 22 uprawiajcie sex dla SWOJEJ przyjemno艣ci i nie zakochujcie si臋 w 偶adnym facecie! Dopiero gdy 22 latek mija do g艂贸wki ka偶dej z nas chyba troch臋 wi臋cej oleju nap艂ywa! Nie pisz臋, 偶e to regu艂a, ale chyba tak jest. Chyba zgodzicie si臋 ze mn膮, 偶e gdy ma si臋 18 lat to my艣li si臋, 偶e mo偶na 艣wiatem zwojowa膰! NIC BARDZIEJ MYLNEGO wi臋c dlatego prosz臋 Was - 偶eby 偶aden facet NIGDY Wami nie rz膮dzi艂 bo ju偶 po Was!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ggggggo艣膰
Te偶 mnie to dziwi. Niektore t艂umacz膮 sie tym 偶e maj膮 potrzeby seksualne no ale to nie usprawiedliwi dawac w kazdym zwiazku.. dla mnie to przesada co te lafiryndy robi膮, dobrze nie poznaj膮 faceta a ju偶 nogi rozk艂adaja. Nic sie im nie stanie jak poczekaja d艂u偶ej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
maj膮 czeka膰 d艂u偶ej dla TWOJEGO samopoczucia? :D przykro mi... one o to nie dbaj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
no chyba logiczne , 偶e jak si臋 chodzi z ch艂opakiem to jest seks, kto艣 sobie wyobra偶a zwi膮zek bez seksu ? tylko najpierw musi by膰 zwi膮zek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
zgadza si臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Z mojego do艣wiadczenia wynika, 偶e je艣li para nie p贸jdzie ze sob膮 do 艂贸偶ka na max. 4-5 randce, to sko艅czy si臋 na kole偶e艅stwie, nie b臋dzie nic wi臋cej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
23 minuty temu, ebk napisa艂:

Nie wszystkie jeste艣my ju偶 razem kilka lat a w 艂贸偶ku jeszcze nie byli艣my bo nasi rodzice uwa偶aj膮 偶e na wsp贸lne spanie przyjdzie czas po 艣lubie. Za to sex uprawiamy od pierwszej randki.

Mia艂em tak膮 sam膮 sytuacj臋, dlatego musia艂em spa膰 z jej matk膮.

Na waleta聽

Edytowano przez Edyp!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 5.12.2021 o 17:51, Edyp! napisa艂:

Mia艂em tak膮 sam膮 sytuacj臋, dlatego musia艂em spa膰 z jej matk膮.

Na waleta聽

Dobrze, 偶e nie musia艂e艣 zacz膮膰 od jej babci, 偶eby dobrze wej艣膰 do rodziny聽馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×