Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość wiec caly czas chodzi
o ciebie, o to, zebys ty byl zaspokojony zwiazek i malzenstwo to kompromis, partnerstwo, kiedys zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec caly czas chodzi
jak dziecko, licytuj sie dalej ile razy ona sie calowala a ile Ty? ile razy ona pierdnela za przeproszeniem a ile Ty? ile ona zjadla bulek na sniadanie a ile Ty? brawo, i cale zycie tak, wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
chodzi tez o nia, ona wie, ze jestem prawiczkiem, cos nas chyba ciagnie ku sobie, ale nie wiem czy dla niej moje prawictwo byloby wygodne, czy jej by to nie przeszkadzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
poza tym nie wiem, czy nie bedac w takim zwiazku nie byloby mi przykro, ze ona ma taka przeszlosc, mamy raczej innej podejscie do seksu i to nas rozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Więc co mu radzicie
Może niech lepiej sobie dziewicy poszuka? Nie myślicie, że by była dla niego lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles jest egoista strasznym
dla niego nie liczy sie zeby byl pierwszym dla laski zauwazcie! napisal, ze jak nie znajdzie, przespi sie z paroma i dopiero bedzie mogl stworzyc normalny zwiazek on ma kompleksy, i chore poczucie sprawiedliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie chodzi o bycie pierwszym, tylko ze mialbym moze problem z akceptacja przeszlosci dziewczyny, ze bolalaby mnie ona. chcialbym miec jedna kobiete w zyciu, ale na dziewice sa male szanse, wiec moze kiedys zrezygnuje ze swoich idealow i wbrew swoim zasadom pojde do agencji, bo nie wiem czy oplaca mi sie trwac w czystosci czekaja na dziewczyne, ktora spala z innymi a potem isc z nia do slub i miec bilans: ja tylko z nia, ona z innymi wczesniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
i nie jestem egoista, ale masochista tez nie jestem i po co mialbym wchodzic w zwiazek, w ktorym bym sie meczyl i cierpial. uwazam, ze wrazliwego faceta, romantyka, estete i idealiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek chydraulik
ale masz problem a czy musisz miec tylko jedną kobiete w życiu ??? rozumiem nie można przeginac że sie miało powiedzmy 5 lasek jak się ma 25 lat np ale poznaj dziewczynę pobądz w związku a jak już będzie sex to potem podejmij decyzje czy chcesz się z nią wiązac czy chcesz kogoś innego proste pierwsza nie musi byc ostatnia więc wyluzuj skończ ten topik i szukaj partnerki a nie ty wolisz się sam nakręcac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam do 7strony i sie normalnie zmeczylam. Moim zdaniem problemie to ty sie boisz seksu, a konkretniej, boisz sie pierwszego razu.Szukasz dziewicy gdyz obawiasz sie krytyki ze strony dziewczyny,ktora z kims spala.Myslenie podczas pocalunku ze dziewczyna dotykala ustami czyjegos penisa (tego sie doczytalam w twoich wypowiedziach) to jakas opsesja. To tak samo jakby ona brzydzila sie twoich rak bo sie masturbowales, a robisz to chyba czesto. 21 letni facet ma swoje potrzeby i nie wykrecaj sie swoim idealizmem czy romantyzmem bo to nie prawda. Problem tkwi w czym innym i ty wiesz najlepiej w czym. Wedlug mnie to strach i oawa dlatego bierzesz pod uwage opcje skorzystania z agencji towarzyskiej. Z tego powodu wielu mlodych mezszczyzn szuka duzo starszych kobiet do rozpoczecia wspolzycia. Moze i dla ciebie 35 latka bylaby wybawieniem, bo sam sobie z tym nie poradzisz.Z teorii tego nie poznasz. Zycie seksualne to cudowne przezycia, ktorych nie mozna sprowadzic do puszczania sie. Sprobuj a przekonasz sie ze to przezycia seksualne sa piekne i romantyczne, a nie 21 letni prawiczek, ktory zyje marzeniami. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jedna dziewczyna jak juz pisalem mi sie podoba. a ja bym wolal miec tylko jedna kobiete w zyciu i kochac ja wielka, nieskonczona, prawdziwa miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek chydraulik
ale wiesz dzisiaj ciężko trafic na dziewicę więc zrób tak jak ja ci napisałem a będzie dobrze :) albo poszukaj se młodszą nie pomyślałeś otym masz 21 lat więc spoko możesz brac się za 17 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nic nie pisalem, ze boje porownania i ze zle wypadne nie boje sie, bo wiem, ze czula, wrazliwa, madra, wyrozumiala, ciepla, kochana, dobra, porzadna, inteligentna dziewczyna bylaby wyrozumiala dla mnie jako prawiczka, i by mi wrecz pomogla sie nauczyc, poza tym dla niej nie seks, a milosc jest najwazniejsza. wiec porownania sie nie boje. bardziej chodzi o poczucie estetyki i to, ze jestem wrazliwy. strasznie by mnie bolalo, ze ktos z nia wczesniej obcowal nago i robil z nia rozne "niegrzeczne" rzeczy, ze nie bylaby czysta dla mnie i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
to bylo do poupee ja nie chce sypiac dla zabawy z jakas 35latka, ja chce poznac normalna, fajna dziewczyne i kochac sie z nia z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles jest egoista strasznym
Ty sie masz, a wiedz, ze to inni nas oceniaja, Ty wyidealizowales samego siebie, a posluchaj innych, moze niekoneicznie nas, chociaz my tez widizmy ze twoje zachowanie z estetyka romantyzmem czy idealizmem ma niewiele wspolnego ale to samo powiedziala Ci twoja kolezanka ktora akurat Cie zna, ze gadasz tylko o seksie i rpzez pryzmat tego coeniasz innych faktycznie moze w koncu zrob to, a przestaniesz pieprzyc glupoty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
po prostu chcialbym przezyc pierwszy raz z milosci, z ukochana dziewczyna, nie idealizuje siebie, nie uwazam siebie za jakis super rarytas, jestem normalnym chlopakiem, ktory ma swoje wady, zalety, gust i upodobania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ale ciezko mi przeskoczyc swoj lek, ze moglaby mnie strasznie bolec przeszlosc partnerki i mnie dolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles jest egoista strasznym
chcialbys rpzezyc swoj pierwszy raz zmilosci>? to akurat rozumiem, ja swoj wlasnie tak przezylam ale Ty nie chcesz zmilosci, Ty chcesz z dziewica, nie myl pojec, bo nawet gdyby zdarzylo Ci sie pokochac niedziewice nie zrobilbys tego, bo nie moglbys zniesc mysli, ze kogos miala poza tym zauwzyliscie, ze On caly czas siedzi tutaj?? niemal bez przerwy? powtierdza sie jedno, masz gosciu kompleksy, siedzisz i gadasz, i nic. z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
kazdy ma jakies kompleksy, nie widzego w tym nic nienormalnego, czesto nie sa one z naszej winy. wcale nie chce dziewicy, moglbym kochac dziewczyne, ktora nie bylaby dziewica, ale na pewno by mnie to bolalo i juz. tamta o ktorej pisalem strasznie mi sie podoba i nie wiem co mam z tym dylematem zrobic, bo strasznie mnie boli, ze podkochuje sie w kumpeli co miala kilku partnerow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
ja sie zastanawiam czy to nie jest jakas prowokacja malolata, bo az dziwne to, ze facet 21 letni pisze takie bzdury, normalnie jak to czytam to gotuje sie we mnie w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek chydraulik
gościu jest uzależniony od kompa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
ja pierdole to wez sie kurwa wkoncu za nia, a nie pierdolisz tu od kilku godzin o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jak sie jest prawiczkiem w wieku 21 lat to mozna powiedziec, ze podescie do seksu sie ma jak jakis 17 latek, ale co ja mam z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
utop sie jak nie rozumiesz powyzszych wpisow juz tyle osob pisalo na ten temat, ze kurwa glupi by zrozumial co z tym zrobic jestes walniety koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie wiem czy powinienem sie brac za ta dziewczyne, wydaje mi sie, ze ta roznica w przeszlosci seksualnej za bardzo nas dzieli, mam wlasnie dylemat, czy nie lepiej zapomniec o niej i odchorowac to jakos, zeby potem nie zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha no wlasnie i skonczmy
ten temat, bo w sumie zalosc bierze:| skrzywilam sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
poza tym sie boje, ze ona w koncu powie: co ty sobie myslisz, ze jestes prawiczkiem i mozesz do mnie zarywac, bo ciagnie nas cos jakby do siebie, ale obawiam sie, ze ona nie chcialaby prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejejejj
tak zapomnij o niej, odchorujesz i bedzie lux a twoj chuj nie skazi sie nieczystoscia tak bedzie najlepiej a teraz skoncz te pierdolenie bo jestes irytujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×