Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Noelia... Ja jestem zdania, że każdy powinien patrzeć na siebie, a nie interesować się co robią inni, co myślą i jak się zachowują. Autor ma akurat takie poglądy i ja to szanuję, Ty masz inne i również je szanuję. I nie nam oceniać, czy jego poglądy są dziecinne, debilne, czy jeszcze jakieś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
mam swoje poglady, po prostu bedac prawiczkiem ciezko by mi bylo byc z dziewczyna z przeszloscia, zwlaszcza taka niezbyt grzeczna, bo jak jeszcze dziewczyna miala chlopaka, z ktorym kochala sie po pol roku czy po roku, to jeszcze ujdzie, ale jak po tygodniu sie juz nago zabawiala, to by mnie to strasznie meczylo, ja nie mam zadnych doswiadczen. ale po prostu boli mnie jak dziewczyna mowi, ze uprawiala petting z kolega, albo kochala sie z chlopakiem po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzylam slowa debilne... wiec nie stosuj nadinterpretacji chodzi wlasnie o to, ze on nie ma takich pogladow? przegladnelas co tu pisal? napisalam wyraznie, ze bylabym w stanie to zaakceptowac, gdyby koles byl konsekwentny, ale On jest jak choragiewka na wietrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
takie poglady sa dla mnie idealne, chcialbym byc im wierny, ale roznie w zyciu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzej napisales, ze jednej dziewczynie bylbys w stanie wybaczyc? jak to sie ma do tego co teraz piszesz? zostalo tez juz napisane, ze co gdy dziewczyna np wlasnie zakochana w akims byla, uprawiala z nim seks a pozniej sie rozstali, powiedziales ze tego tez bys nie scierpial, a teraz znowu zmieniasz zdanie? ponadto pytam sie, jakie macie prawo do oceny kiedy ktos jest puszczalski, a kiedy juz nie? po pol roku nie jest? a po 5 miesiacach i 3 tygodniach juz jest? czy jeszcze nie? a gdyby znowu o kolejny tydzien obnizyc to jak? normalnie poglady jak z bravo wybaczcie, gdybys byl powazny, bylbys konsekwentny i ja sie wylacznie tych niescislosci czepiam, nie jego pogladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
pisalem, ze takie poglady sa dla mnie idealne i dosyc teoretyczne. jak pomysle, ze moje miec dziewczyne z przeszloscia to mi sie slabo robi, w praktyce jak poczuje uczucie to moze byc inaczej i bylbym w stanie to przebolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jak pomysle, ze moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia zlituj się... Masz jakieś problemy ze sobą? Nie stosuje żadnej nadinterpretacji tylko wymieniłam kilka przykładów jak jego poglądy mogą być postrzegane, więc naprawdę wyluzuj i nie czepiaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś a mi się
słabo robi jak to czytam, sam nie wiesz czego chcesz od zycia, a milosci nie masz pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
zadna kobieta mnie nie kochala, bylem zakochany, ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
ja miałam wielu partnerów a do łóżka poszłam z tym z ktorym wiedziałam ze chce założyc rodzine i to obecnie jest moj mą:) Wszystko zależy od wychowania no i wpływu koleżanek Ale pamietajcie kazdy powinien miec swoj rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Angolek ----> nie mam problemow ze soba, na jakiej podstawie tak twierdzisz, i dlaczego od razu starasz sie mnie obrazic sugerujac cos takiego? powiedzialam ci cos przykrego? obrazliwego? umiem czytac i wyraznie zwrocilas sie do mojej osoby, wiec odpowiedzialam, tego wymaga rozmowa - odpowiedzi ale widze ze ostatnio bardzo modne na kafeterii jest wlasnie cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie widze niescislosci w swoich pogladach, po prostu ciezko mi akceptowac przeszlosc seksualna kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa dziewczyny idą do łóżka na pierwszej randce. a facet który idzie do łóżka na pierwszej randce to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja jestem prawiczkiem, problem takich facetow mnie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to inny problem
Cie dotyczy, hehe, napisz ze masz problem z akceptacja, a nie ze nigdy nie zaakceptujesz, skoro napisales juz ze akceptujesz...jestes faktycznie zabawny, bo to dwie rozne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie akceptuje w 100%. w imie sprawy bylbym w stanie przebolec jakos z wielkim bolem serca, ale pewnie ciagle by mnie to w duszy bolalo. bialej goraczki dostaje jak slysze, ze dziewczyna ma juz doswiadczenia seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitWoman
Zaczne od tego, ze twoim problemem jest to, ze seks to wg ciebie cos zlego, o czym swiadczy okreslanie doswiadczonych dziewczyn na zasadzie: zgrzeszyla, puscila sie, nie szanowala sie itp. Odpowiedz na pytanie z topiku- BO SEKS JEST PRZYJEMNY! I zycze ci, zebys sie o tym jaknajszybciej przekonal dla wlasnego zdrowia (psychicznego zwlaszcza) Ja z moim obecnym partnerem poszlam do lozka na ok 3 randce i jestesmy razem 3 rok. z poprzednimi tez nie czekalam dlugo, bo po to miedzy innymi wchodze w zwiazek z facetem, by czerpac przyjemnosc z seksu. Dla mnie seks jest czyms tak naturalnym i pozytywnym, ze jak tylko poczuje sie bezpiecznie przy facecie, to ide z nim do lozka. \i czy komus robie tym krzywde? Zastanow sie dobrze. Na temat seksu zacznij sie dopiero wypowiadac, jak bedziesz wiedzial z praktyki co to jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Integral-->punkt dla Ciebie. Nie od dzis wiadomo ze laska idaca na 1 randce sie smyrac do dziwka a facet to ogier,tak juz jst w Naszym uposledzonym społeczeństwie :( Autorze niewszytskie dziwczyny bzykaja sie na pierwszej randce ,jesli Ty takie spotykales to moze najpierw przyjrzyj sie najpierw dziewczynie z ktora sie umawiasz,wiesz..jesli lubisz tlenione blondi z cyckami na wieszchu,z solarka i gruba tapeta no to sie nie dziw ,moze zacznij sie umawiac z normalnymi ,nie mowie ze jakimis brzydkimi czy grubymi bo zaraz to mi zarzucicie ale z takimi normalnie wygladajacymi ,no chybaze takie lalki Barbie lubisz to pozostaje Ci tylko zakladac takie topiki i zastanawiac sie dlaczego tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słusznie i dobrze
napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to byl fo fitwoman
oczywiscie, bo Ty z koleji zalatujesz stereotypem, co jest na takim samym poziomie co poglady tego kolesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie robisz
dziewczynom przysluge, byc z kims, ledwie scierpiec, nie no koles masakrujesz, nie chcialabym byc z kolesiem ktory ciagle musialby przelykac sline na moj widok:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzik1980
A dlaczego faceci ida do łozka z kazda dziewczyna z ktora chodza????? Mozna tez od tej strony prawda??? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna mozna od tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ItsOnlyMexx_20
a jak ktos lubi barbie? a chce barbie dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
te co z nimi sie umawiam to nie sa jakies barbie, normalne dziewczyny, a i tak wiekszosc ma za soba jakas przeszlosc. nie watpie, ze seks jest przyjemny, ale na pewno jakbym zaczal go uprawiac wiedzialbym, ze jest to "niegrzeczna" rzecz i "grzech"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
np mnie obchodzi, bo ciezko o porzadna, czysta dziewczyne. wiekszosc, ktore znam juz cos tam nagrzeszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
moze dla was to nie jest wazne i prowadzenie sie innych kobiet nie ma dla was znaczenia, ale ja jestem facetem i zalezy mi zeby miec porzadna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×