Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Dlaczego dziewczyny ida do lozka z kazdym chlopakiem, z ktorym chodza?

Polecane posty

Gość problemem jest to
FitWoman - i dlatego, ze szybko chodzilas z facetami do lozka mialas wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale to, ze dziewczyna nie jest dziewica, nie znaczy, ze jest nieporzadna. upadliscie na glowe? co za kryteria? poza tym topik mial byc o tych pierwszych randkach, a tu sie okazuje, ze nagle kazda ktora juz \"liznela ucho innego faceta\" za przeproszeniem, jest grzeszna i nieporzadna? do Ciebie problem ---> jesli uwazasz seks za grzeszny i zly to zamknij sie w domu, nie sadze, zebys stworzyl normalny zwiazek, chyba ze z osoba aseksualna, moze to jest dla Ciebie wyjscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem ----> fitwoman nie ma z tym problemu, a Ty masz, ze miala tyle partnerow? to jest indywidualna sprawa kazdego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znam dziewczyny która by chodziła na randkii za każdym razem się seksiła, to jakieś durne stwierdzenie, że idą z kazdym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllaaa
a ch.. cię to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie jestem aseksualny, ale mam takie poczucie estetyki, ze odpycha mnie nieco jak dziewczyna z kims uprawiala seks. jak jakas poznaje to sie zaczynam zastanawiac z iloma facetami poszla do lozka. sam jestem prawiczkiem. a jak sie caluje z jakas dziewczyna to mam w glowie mysli czy przypadkiem komus juz loda nie robila. uwazam, ze skoro jestem prawiczkiem to dziewica do mnie najlepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
uwazam, ze miedzy mna a dziewczyna, ktora juz uprawiala seks jest zbyt duza roznica, inne doswiadczenia, zbyt duza przepasc. to jak dwa zupelnie inne swiaty, nie pasowalibysmy do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne po co tracic czas na kogos co jest nie dobry w lozku, trzeba sie z nim pokochac zeby to sprawdzic . I co to da byc dziewica do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ja jestem prawiczkiem i dziewczyna, ktora juz z kims seks uprawiala niestety moim marzeniem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
dlaczego ja mam cierpiec za grzechy swojej kobiety i ubolewac, ze nie byla dla mnie czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
nie chce czekac do slubu, ale nie chce dziewczyna, ktora szybko lazila z facetami do lozka i ich nie kochala, najchetniej bym chcial dziewice, a nie jakas puszczalska dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety Prowadzcie sie
Jak mozna sypiac i rozbierac sie przed kims kogo sie nie kocha :o po co robic :o nie lepiej sie szanowac?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
noelia - normalny zwiazek moglbym stworzyc, ale z dziewczyna, ktora sie nie puszczala i nie dawala dupska po katach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mozna sie pospotykac z kims i poki sie nie jest pewnym tej osoby poprzestac na przytulaniu czy calowaniu?" _________________________________ wiesz, ja uważam, że całowanie jast tak samo intymną rzeczą jak stosunek płciowy i dla mnie tak samo niemoralne jest całowanie się z każdym, jak spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
mimo wszystko calowanie to nie jest to samo co figlowanie na golasa i rozne "niegrzeczne" zabawy. tez nie popieram calowania sie z kim popadnie, ale nie robmy czegos strasznego z calowania. nawet jak sie jeszcze nigdy nie calowalem, to nie szukalem dziewczyny co sie nie calowala i jak sie jakas wczesniej calowala to mi to nie przeszkadzalo. ale jak sobie pomysle, ze dziewczyna, z ktora sie caluje robila komus loda to slabo mi sie robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
Księżyc w Skorpionie - pozdrawiam cie, bo mimo wszystko masz porzadne, moralne poglady i milo, ze jeszcze sa takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, zdecyduj sie, bo nie kazda dziewczyna ktora uprawiala seks, puszczala sie po katach..i kto tu generalizuje...??? to tak jakbys byl w koncu z ta swoja upragniona dziewica, a po jakims czasie okazaloby sie, ze do siebie nie pasujecie, to co? nagle uznalbys ja za dziwke? gratuluje! brawo poza tym seks z milosci nie jest grzechem , ale Ty nawet takie dziewczyny skreslasz jak w kazdym temacie i aspekcie zycia, nie ma tylko bieli i czerni, ale jest cos jeszcze, ale Ty tego nie potrafisz zrozumiec i mam prosbe ja wiecej tu juz nic nie napisze, bo szkoda mi klawiatury, a nie wypowiadaj i nie pisz mojego imienia, bo mi sie niedobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
ale widzisz, jestem prawiczkiem i strasznie by mnie bolalo, ze moja dziewczyna juz to robila, ze ktos ja ogladal nago i robil z nia rozne "niegrzeczne" rzeczy. wyc by mi sie chcialo chyba! chcialbym miec jedna partnerke w zyciu. i dlatego wolalbym zeby byla dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczcie sie ludzie czytac, wiekszosc z nas nie pisze o tym, ze takie cos jak seks przygodny jest w porzadku, ale to indywidualna sprawa kazdego czlowieka, a ja wole oceniac ludzi przez pryzmat tego jakimi sa, a nie z kim uprawiali seks... ale On na kazda laske uprawiajaca seks mowi, ze jest nieporzadna, ze grzesznica, puszczalska litosci, fanatyk jakis..... bo jak jego dziewica stanie sie nieczysta to co wtedy? tez nie bedzie dla niego zbyt dobra? z reszta mowie po raz kolejny facet jest malo konsekwentny, napisal, ze z jedna chcialby byc mimo wszystko, tez wyrzygiwalbys jej za kazdym razem, ze jest nieporzadna,? puszczalska? nie wiesz nic o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
kobieta, ktora z kims spala pasuje do faceta, co prawiczkiem nie jest. taki to scierpi, ze ona juz to robila z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
jakbym nie byl prawiczkiem, to brak cnoty u dziewczyny juz by mnie nie bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co kolego
po pierwsze to zdecyduj sie czego chcesz, masz prawo miec takie poglady, a jakze.. ale na moj gust jestes plytki, nigdy nie kochales, i gubisz sie w zeznaniach na kobiete patrzysz jako na obiekty seksualne, pierwsze o czym myslisz, to co juz zrobily, to jest chore..!!! rozumiesz?? ja poznajac czlowieka, POZNAJE GO!!! widzisz rozniece? slucham co mowi, jakie ma pgolady jak zachowuje sie w okreslonych sytuacjach, czy jest dobry, inteligentny, Ty masz jedno zalosne kryterium, i nie ma tu zadnego innego argumentu... zostaw swoje poglady masz do nich prawo, ale nie masz rpawa w taki sposob oceniac ludzi, z reszta twoje zachowanie to jakies zachowanie maniakalne...komu co chcesz udowodnic? masz jakis kompleks? byles wykorzystywany? ewidentnie masz problem z wlasna seksualnoscia i seksualnoscia innych kobiet..i nawet jesli w koncu trafisz na te dziewice, nie stworzysz normalnego zwiazku...przyt akim podejsciu jest to niemozliwe...powinienes zasiegnac porady..jestes typem despoty, dyktatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc dla swojego faceta dziewica to chyba okey co?? a poza tym nawet gdy sie nie jest jest cos takiego jak milosc, ale wy tego nie zrozumiecie...rozumiem, ze facet ktory mnie 'rozdziewiczyl" teraz uwaza mnie za dziwke? bo juz z Nim spalam? haha, to te jego dziewice czeka to samo, tez neidlugo po tym uslyszy ze jest nieporzadna, chociaz On bedzie jej ejdynym partnerem a Tobie skorpion proponuje raczke w slownik i znajdziesz nie ejdna ale wiele roznic, pomeidzy tymi rzeczami:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem jest to
co z tego, ze wejde w zwiazek z dziewczyna, ktora juz z kims spala, jak jej przeszlosc bedzie mnie bolec. nie pisalem, ze kazda, ktora uprawiala juz seks jest nieporzadna, czytac ze zrozumieniem. ale watpie by dziewczyna, ktora juz uprawiala seks, pasowala do mnie, prawiczka, a ja do niej. poza tym jestem idealista, romantykiem i esteta. jesli moj pierwszy prawdziwy zwiazek sie rozpadnie, to moze przestane wierzyc w idealizm. narazie jestem idealista i wierze w prawdziwa, wielka, nieskonczona, idealna milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju ludzie nauczcie sie czyta
zwlaszcza Ty problem i skorpion, ja was kompletnie nie rozumiem, ale to co mnie irytuje, to ze jestescie zakompleksionymi osobkami, Noelia nie przejmuj sie...to ze skorpion nie umie czytac, i nie widzi roznicy pomiedzy prostymi zdaniami to tylko swiadczy o jej szczegolnie rozwinietym wtornym analfabetyzmie, zanim zaczniesz sie wypowiadac czytaj ze zrozumieniem rozumiem ze jestes skorpion dziewica, masz do tego prawo, ale dziewczyny ktore tu pisaly tez byly dziewicami dla wlasnych facetow, wiec czemu na nie siadasz? bo Ty pewnie nie masz nawet faceta, no coz.. a Ty problemem jest to?? czemu siadasz na te dziewczyny ktore sa jedyne dla sowich facetow? przeczysz temu co sam starasz sie tu wpoic innym, jak pisaly sa ejdyne dla swoich afcetow, a Ty dalej ze sa puszczalskie.. i jeszcze dogadujesz sie z kims kto te teze podtrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww
do autora. bo mają ochotę na seks. to raczej nie jest takie skomplikowane. bardziej dziwi mnie dlaczego faceci nie mogą zrozumieć, że kobiety też mają silne potrzeby seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×