Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Romanowa///

tu jest deficyt

Polecane posty

facetów którzy nadają się na kochanka :O na tym forum to nie ma w kim wybierać same ciołki bez charakteru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętny ale nie na każdą
Romanowa, ty też nie jesteś doskonała, nie wspominająć o cellulitisie na tyłku, o przeciętnej buzi, nie mówią nic o upierdliwym charakterze twoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętny ale nie na każdą
Romanowa, trzeba brać, co daje życie a nie narzekać i przebierać w jajkach jak w ulęgałkach, Jak bym chciał przebierać w nieskończoność, to do dzisiaj bym nie lizał tyłka gołego kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam to forum od jakiegos czasu... nie ma tu facetów z charakterem takich erotycznie nasączonych sami niedojrzali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedojrzała to jest z pewnością osoba, która chce znaleźć tu na forum kochanka/kochankę:O Ja też czytam to forum od jakiegość czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze pani Romanowa chyba w zlym momencie zaklada ten topic prosze poczekac do wieczora mysle,ze powinni sie znalezc amatorzy mocnej jazdy:). Ja jeszcze gowniaz jestem wiec nie moge sie wypowiedziec w pani sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety takie slodkie ,sympatyczne,pachnace panie a tak sie kloca jejku . Myslalem,ze kobiety to slodkie istotki,ze sie przyjaznia,ale cyba cos w tym jest kobieta kobiecie wilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wie pani co zgodze sie z pania zakladajaca topic,ze faceci (vczyli takze ija tak tak to nasz kamyczek rzucony do ogrodka),no wiec ze my chyba za bardzo sie przechwalamy,chociaz ja znam swoje miejsce w szeregu i nie rzucam sie z motyka na slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×