Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cisowiankaaaxx

test pytanie

Polecane posty

Gość cisowiankaaaxx

czy jest sens zrobic jutro test okres powinnam odstac w niedziele moje cykle 31 dni czy test juz cos wykarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak postapiłam, jednak uzylam moczu z poludnia.Test pokazal negatywny wynik,a bylam juz w ciązy....Moze jezeli uzyjesz moczu porannego bedzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dnia spodziewanej miesiączki robi się test rano, po dniu spodziewanej miesiączki można o każdej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
bo wlasnie sie zastanawiam czy robic czy nie, szkoda testu zeby robic i w piatek i w niedziele... jezeli bym robila to tylko z porannego moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
w sumie to nic nie wskazuje na ciaze... tzn nie mam zadnych objawów... no włsnie apropo tego... jest mozliwe zeby wlaanie w tym czasie nie miec zadnych objawów powiekszonych piersi itp. czy ten akurat ojaw wystepuje zawsze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja objawy zaczęłam mieć 3 dni po spodziewanej miesiączce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
czyli dosyc wczesnie... a moge spytac jakie to byly objawy? i czy czulaś przed terminem okresu normalne bole przucha jak na okres...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
a czy mialas regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed terminem okresu nie czułam żadnych bóli, tylko dziwne napięcie w dole brzucha, piersi były normalnie obolałe jak na okres. a po terminie spodziewanej miesiaczki zaczęły się jazdy typu: osłabienie, mdłości, kłucie w dole brzucha, w pochwie itp cykle regularne 32-33 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
rozumiem... a planowalas ciaze ...? bo ja szczerze mowiac sie nie staram ale jakos strasznie sie nie zabezpieczamy, stosujemy stosuenk przerywany i jezeli ten cykl faktycznie mialby 31 dni to wypadałoby to akurat w płodne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
a kiedy robilas test...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
dzieki za wypowiedzi :) jak wytrzymam do niedzieli to bedzie dobrze a jak nie to jutro zrobie test...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
ostatnio mam nawet tak ze zawsze przed snem ide do wc a w nocy i rano czuje ze mam pelny pęcherz i rano bardzo mi sie chce siusiu nigdy tak nie mialam zawsze jak szlam wieczorem to do rana spokój... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowiankaaaxx
test negatywny a na dodatek plamienie sie zaczyna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×