Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmysłowy

Szukam dziewicy wiek 18+

Polecane posty

Gość Zmysłowy

Jestem dojrzałym, zadbanym mężczyzną, bez zobowiązań. Chętnie poznam dziewicę (wiek - 18 lat lub starsza) w celach naukowo-badawczych. Cichooo... Nie mówie mi że takich nie ma. Wiem że są. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to musi być taka młoda dziewica koniecznie? Ja na ten przykład też jestem dziewicą, tylko dojrzałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
Jak bardzo dojrzałą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>No chyba dla celów naukowo-badawczych wiek nie ma znaczenia. Liczy się cnota. Oczywiście - cnota to podstawa. A jesteś ładna, zgrabna i jędrna ? Moje przyrządy mogły by się rozkalibrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>ŻONA CO UWIELBIA SEX A Ty co tutaj robisz ? Też jesteś dziewicą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>stado murzynów Wy gzić się między sobą i nie wtrącać się do moich badań. Tak jak powiedziałem - dziewica w celach naukowo-badawczych poszukiwana. Musztarda skąd pomysł na taki słodki nick ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
Dziewice chyba wymarły. Okropne to jest, o k r o p n e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara dziewica 24
Jestem :classic_cool: Co to za cele naukowo badawcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec Romana
Dziewice nie wymarły. Wszystkie smok zeżarł, bo taka była umowa z królem. "Dziewica na śniadanie - nol zadyma w królestwie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jestem ładna, zgrabna i powabna, jędrna i co najważniejsze... cnotliwa. Jeśli chodzi o etymologię, to długa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottekkk
Zgłaszam się do badań naukowych,,,,,, 24 lata.... i dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda powiedziala: Oczywiście, że jestem ładna, zgrabna i powabna, jędrna i co najważniejsze... cnotliwa. O i to sie nazywa super samoocena rety skad w pani taki entuzjazjm moze sie pani ze mna podzieli entuzjazjmem rzecz jasna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cnotliwy Jesteś? Bo jeśli nie, to niestety niemożliwe. Entuzjazm, chęci poznawcze, otwartość na nowości i inne takie, są charakterystyczne jedynie dla osób czystych i nieskalanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>kottekkk Paszoł won. To mój wątek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>musztarda Miło mi to słyszeć. Same zalety. I oczywiście jesteś podszywaczem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko nie wiem czy jestem cnotliwy raczej nie.Otwarty napewno ehh czasami az za nadto. Dostaje potem za to po glowie no nic w kazdym badz razie dziekuje za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>kottekkk UPSSS.... stara dziewica 24 Jestem Co to za cele naukowo badawcze? Żle zrozumiałem. ;) Dlaczego stara ? Myślę że w sam raz. Co to za badania ? Hmm... ogólny zarys już jest reszta do uzgodnienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywaczem? No wiesz... Skąd w ogóle takie przypuszczenie, że ktoś, kto ceni takie wartości, jak cnota, mógłby się podszywać. Ranisz moje uczucia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
.musztarda >Bo jeśli nie, to niestety niemożliwe. Entuzjazm, chęci poznawcze, otwartość na nowości i inne takie, są charakterystyczne jedynie dla osób czystych i nieskalanych. Oczywiście że mam czyste serce. Co do cnoty to badacz musi mieć doświadczenie inaczej nie był by badaczem. Więc co z tymi dziewicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakieś forum przedszkola
:D tam znajdziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
kottekkk dlaczego uważasz że jesteś stara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>może jakieś forum przedszkola Na świecie jest więcej dziewic niż Ci się wydaje. Za dużo oglądasz TV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowy
>wikary Poruszamy się w dwóch różnych dziedzinach. Jak frywolny wikary preferujesz zapewne stare, rozwydrzone babska. Badania nad dziewicami prowadzę od hohoho, albo jeszcze dłużej. Generalnie lubię dziewice. Są po porstu niewinne, pachnące i stanowią bardzo wdzięczny materiał do badań. Pracy jest całe mnóstwo. Trzeba uważać żeby takiej serduszko nie wysiadło. Póki co jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×