Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziekupa

zielona kupka

Polecane posty

Gość ziekupa

hej dziewczyny pomóżcie bo nie wiem z czego to może być?! mój syn ma 2,5 miesiąca i zaczął robić zielone kupki :( a na końcu ma taki śluz zielony :( karmie tylko piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziekupa
no i przerobi je na siano które ty masz w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym go karmisz?? niestety zielona kupa to oznaka alergii!! najprawdopodobniej chodzi o mleko krowie-skaza bialkowa...jesli piersia karmisz-to zrezygnuj z nabialu!!mleka serow jogurtow! jesli sztucznie-koniecznie zmien mleko!!!na mieszanke mlekozastepcza!!!np Bebilon Pepti..jesli to nie pomoze-to Nutramigen! bo moze byc uczulone rowniez na laktoze...kupki musza byc zolte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
to niekoniecznie alergia, może też być jakaś infekcja układu pokarmowego. Czasem nawet infekcja układu moczowego daje taie objawy - miałam podobny problem z córką i pediatra w pierwszej kolejności kazał oddać mocz do analizy. Idź do lekarza, niech zbada dziecko. Ewentualnie możesz rano i wieczorem podawać probiotyk - dla takich maluchów najwygodniejszy jest Lacidobaby - rozpuść w łyżce wody i tak podaj do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
a najlepiej obserwuj co jesz, przypomnij sobie, co nowego ostatnio wprowadziłaś do swojego jadłospisu albo czego zjadlaś ostatnio więcej niż zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże jakie wy bzdury piszecie
idź kobieto do przychodni zapytaj pediatry. A jak nie to zadzwoń a ty tu tych idiotek słuchasz. Przyczyny zielonej kupki mogą być rozmaite, albo nie znaczą nic strasznego albo wskazują na chorobę . TO zależy od wielu czynników dlatego idź do lekarza i nie słuchaj tego co tu wypisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×