Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bona24

mięso

Polecane posty

Gość Bona24

Gdzie kupujecie mięso do pierwszych zupek? Na bazarkach? W mięsnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
Ja na razie daję zupki bez mięsa ale też juz o tym myślę. Na bazarze trochę strach, więc chyba wykorzystam to ze słoiczka. Chyba Gerber ma samo mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam w dobrym slepie miesnym bisko domu.nigdy w duzych hipermarketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki mam od babci a cielęcine kupuje w malym sklepiku od znajomego dziadków :) wiem ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, to Ci dobrze. Ja teraz to też kupuję w mięsnych, ale na początku to z tych słoiczków mięsnych Gerbera korzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullatka
ja mięsa w hipermarkecie nigdy nie kupuję, a dziecku to jednak gerberki z mięsem daje (przynajmniej mam pewność, że produkty są wysokiej jakości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
lullatka taak zdecydowanie wysoka jakosc szkla ktore mozna znalezc w takim sloiczku:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamboleobamboleo
kupujemy kurę na wsi od babci co je na ziarnie choduje, potem gotuje kuraka, mielę mięsko i zamrażam w małych słoiczkach hipa:)wygoda niesamowita:)poł słoiczka na jeden raz zmieszane z jarzynka hippa,maly az sie oblizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullatka
zdecydowanie na tak, mnie się nigdy nie zdarzyło znaleźć szkło w słoiku gerbera, więc dlaczego miałabym tracić zaufanie do tej marki? Tym bardziej, że mój synek naprawdę je lubi. Ja tak nie do końca wierzę w te opowieści o szkle w słoiku. Przecież to równie dobrze może być jakiś chwyt marketingowy konkurencji. Co to mało razy tak było, że nagle w prasie pojawiała się informacja, że jakiś produkt jest beee, bo coś tam niby znaleziono, po czym jak sanepid robił badania to się okazywało, że nic tam nie było, ale o tym już nikt nie pisał, bo to było mało ekscytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
A ja tez kupuje i kurczaczka i indyczka w zaufanym sklepie miesnym. dziele na porcyjki do zamrazalnika i potem gotuje razem z warzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Aha nie korzystalam nigdy z samych miesnych sloiczkow gerbera, ale jedlismy zupki i dania wczesniej, a do teraz deserki i jakos tez nie moge narzekac na jakosc... wszystko jest ok - Maly piszczy z radosci jak widzi sloiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstrakta
ja też raczej nie popadam w panikę słysząc opowieści o szkle w słoiku. U mnie jeszcze się coś takiego nie zdarzyło, a Szymkowi smakują te dania, więc je kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granulka
przepraszam, ale o co chodzi z tym szkłem w słoiku, bo ja o niczym takim nie słyszałam. Możecie mnie oświecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nic dziwnego w Gerberze nie miałam, a przy dwójce naprawdę sporo tego u mnie szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modradulka
dawałam gerbera starszemu synkowi, a od kilku tygodni podaję gerbera młodszemu. Nigdy nie mieliśmy żadnych przykrych sytuacji z tymi słoiczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titinka25
u nas też gerber non stop - tylko menu się zmienia i coraz bardziej rozrasta - a to kluseczki dodam, a to ryżyk. gerber jest ok, no i jeśli chodzi o mięska, to te jego słoiczki jednoskładnikowe naprawdę mojemu dziecku smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_paulinki
A czy podajecie swoim dzieciom danie Gerbera- Wołowina w sosie bolońskim? jeszcze nie eksperymentowałam z nowymi smaczkami ale chetnei bym spróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×