Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***

biżuteria a dekolt - jak dobierać?

Polecane posty

Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***

witam. wiadomo że biżuterię i rodzaj dekoltu dobiera się do sylwetki. a jeśli nosimy różne dekolty to co z biżuterią? do jakiego dekoltu co na szyję...kiedy delikatny wisiorek, a kiedy korale, kiedy łańcuszek? kiedy blisko przy szyi, a kiedy długi? co do dekoltu co do łódki? jakie kolczyki grają z jakim dekoltem? co polecicie do sukienki na cieniutkich ramiączkach z prostym dekoltem. fason podobny jak czerwona po lewej w 6 rzędzie na tej stronie: http://trends.blox.pl/2007/06/Sukienki-na-ramiaczka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
tą stronę akurat znam...tu jest więcej rad dotyczących figury...a mi chodzi o połączenie biżuterii i dekoltu...akurat proporcje ramiona-szyja mam idealne i w wielu rodzajach dekoltu jest mi dobrze...ale chyba jednak inna biżuteria do dekoltu v, a inna do łódki. np korale mogą być duże lub małe/delikatne - to trzeba dobrać do sylwetki ale czy wisiorek na łańcuszku czy korale do danego dekoltu to już trudniejsze pytania bo jedno i drugie może być tak samo "ciężkie" lub "delikatne" a zupełnie inaczej się układa na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop sa sa hop sa sa
ja do dekoltów w V noszę zazwyczaj wisiorki na delikatnym łańcuszku, ale takiej długości by całe wisiorki było widać, np. krzyżyki lub inne delikatne wzory korale takie dłuższe, typu perełki lub coś podobnego noszę do okrągłych dekoltów, do golfów, czasem puszczone luźno, a czasem zawiązane na supełek do koszul zapiętych pod szyją noszę korale krótkie, o większej średnicy kulek, ale zdarza się, że te dłuższe też pasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraa111
dodam, że sukienka jest raczej prosta, nie rozszerzana w kolorze brazu i dekolt jest dosyc gleboki. prosze o rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×