Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa

co myślicie o zakupie spacerówki przez internet?

Polecane posty

Myslicie ze warto?Bo własnie sie zastanawiam...nie bardzo mam jak chodzic i szukać z małą...a nie mam tez jej z kim zostawić zeby podotykać wózków i pooglądać... Myslicie ze zakup takiej rzeczy przez internet to dobry pomysł?Macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam mozliwosci latac po sklepach i w zasadzie chodze tylko do hipermarketow bo ma pod nosem kupuje niemal wszytko przezinternet i jestem bardzo zadowolona.. tyle ze kupuje po wczesniejszym zapoznaniu sie z komentarzami o danym produkcie:) ostatnio kupilam bez ogladania, po samych opiniach z forum gazety wozek peg perego i jestem naprawde zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta 8711
ja mam spacerowke z allegro i jestem zadowolona uwazam ze trzeba uwaznie poczytac albo poradzic znajomych jaki najlepszy firma model itp mi zalezalo na lekkim wozku z daszkiem i zeby oparcie sie rozkaladalo jakby maluszek zasnal i traki tez mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie tez nie mam jak latac po sklepach wiec chyba sie zdecyduje przez internet kupic...dzieki dziewczyny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, co do opinii...ja znalazłam spacerówki które mi sie podobaja, ale niestety nikt nie wystawia o nich opinii bo chyba niewiele osób je ma...w ogóle nie są czeste na necie i w sklepch ale mnie sie podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierkowa poszukaj na allegro tych spacerowek z jakąs aukcja ktoa juz sie konczy i wyslij maila do tych ktorzy je zamowili... wiekszosc osob ci odpisze czy jest zadowolona czy nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×