Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzena.ga

11 tydzień - badania kiedy

Polecane posty

Gość marzena.ga

Witam. Dzisiaj byłam na drugiej wizycie u ginekologa, na której miałam robione USG.Jestem w 11 tygodniu ciąży. Na wizycie została też wypisana karta informacyjna o ciaży dla lekarza prowadzącego(ogólnego), natomiast nie dostałam wciąż żadnych skierowań na badania krwi, itp, a widzę że większość osób tutaj dostaje takie skierowania już na pierwszej wizycie u ginekologa. I teraz nie wiem, czy mam czekać miesiąc do następnej wizyty aby poprosić o skierowania na te badania? Czy to normalne że nie dostałam jeszcze takiego skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie dostałam skierowani
a tylko gin powiedział, że mam sobie zrobić te badania dopiero po tych badaniach już na kolejnych wizytach dostawałam skierowania od lekarza, a na te pierwsze badania musiałam wyłożyć kasę z własnej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie normalne. powinnas dostac ogolny mocz, morfologia, grupe krwi, cukier toksoplazmoze i inne tego typu rzeczy... ja w 1 ciazy dostalam kartke ze wszystkimi badaniami jakie musze zrobic w danym tygodniu i skierowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena.ga
A czy można skierowanie na te podstawowe badania w ciąży dostać od lekarza ogólnego? Jeśli tak, poszłabym w poniedziałek na wizytę, bo trochę mnie to martwi że nie dostałam skierowania od ginekologa i teraz nie wiem co mam z tym robić - czekać, czy sama działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnas zapisac sie do ginekologa albo isc bez zapisów i powiedziec ze przyszlas po skierownie na badania, a jesli nie chce ci dac to zmien lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena.ga
chyba najprościej będzie jak tak właśnie zrobie, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×