Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e-mama

Doradźcie przy wyborze spacerówki.

Polecane posty

Tego jest tyle, że nie sposób przebrnąć, już któryś dzień przeglądam allegro i żadnej decyzji podjąć nie mogę. Mam wózek wielofunkcyjny, który ma bardzo fajną spacerówkę. Niestety wózek ten zajmuje nam całą przestrzeń bagażnika. A mi się marzy mniej więcej od maja zacząć zwiedzać z córcią po troszku świat. Malutka będzie miała wówczas 6 miesięcy. Dlatego poszukuję wózka: -niedrogiego (bo będzie drugim, wyjazdowym wózkiem) -nadającego się dla takiego maluszka, czyli m.in. rozkładającym się na płasko, -na większych kołach (bo podczas wojaży będziemy raczej po wertepach jeździć, nie po chodnikach ;)), -by można go było w rozsądny sposób złożyć. Przy czym niekoniecznie jak parasolkę, bo one kiepsko podpierają plecki ze względu na specyfikę oparcia. -by był ogólnie wygodny, żeby podczas kilkutygodniowego pobytu w puszczy noteckiej dziecko nie nabrało trwałej awersji do wózków ;) Taki wózek byłby ideałem. Ale zadowolę się także czymś bliskim ideałowi :) Pomóżcie, jeżeli potraficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje typy Chicco ct 0.4 albo Multiway :) jak na specrówki - mają dość spore kółka z tym że Multuiway ma ciut mniejsze jak ct.0.4 ale jest lżejszy i ma ściągane kółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna - dzięki za pierwszą radę! Miałam okazję wybadać Multiwaya na żywo - super się podbija. A z doświadczenia Twojego - wydaje Ci się, że 6-miesięczniak się w tym nie poobija? Ja mam teraz spacerówkę z wielofunkcyjnego na paskach, i każdy wózek wydaje mi się za sztywny, dlatego proszę o obiektywną opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam Jane Energy jako dodatkowy do wielofunkcyjnego, ciezkiego wlasnie na podroze. Jestem zadowolona. wozeczek wygodny, rozklada sie na plasko, kolka ma troche wieksze niz normalne parasolki, dobrze sie sklada, jest leciutki. jak na razie dobrze sie sprawuje. jedyny mankament to nie ma przykrycia na nozki ale mam spiworek z polarku nie jest zle. wozeczek masz tutaj http://www.bambinodirect.co.uk/details2.asp/ProductID/191/sid/3/jane-energy.html?gclid=CJvV-pymwpICFQsXQgod_y9CbQ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Rzeczywiście jest w tej kategorii.... A czy orientujesz się jak w nim z amortyzacją jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym Jane to nawet nie słyszałam - a piszą, że jest od urodzenia.. Może amortyzację ma lepszą? Siobhan - nie trzęsie w nim za bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak oddaliśmy Buzza do serwisu to mąż kupił coś takiego http://www.allegro.pl/item334272378_wozek_spacerowy_baby_design_bunny_plus_nowosc.html i powiem Ci że fakt, było to leciutkie i tanie i rozkładało się na półleżąco ale mój Synek po 10 min wołał „dość!” – tak nim telepało – ja bym za żadne skarby do Bunnego nie włożyła tak małego dziecka; a chicco ct 0.4 z zeszłego roku ma moja kuzynka i prowadzi się super i ona jeździ nim co dzień po wiosce gdzie dziura na dziurze i wózek sobie chwali, a i w lesie jak byliśmy to i dawał radę J a Multiway to następca ct 0.4 - lżejszy z mniejszymi kołami i innym zagłówkiem ale o nim opini jak narazie brak - ja poluje na kolor topazio czy jakoś tak ale on ma wejść podobno dopiero od kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm amortyzacja nie taka jak w mojej emaljundze ale w porzadku. z tym ze nie uzywalam na jakichs extra wybojach:) bylismy na kamienistej plazy i ok ale wiekszych wyczynow nie bylo. wozeczek jest szerszy i wyzszy niz typowe parasolki, ma tez wyscielane siedzenie dla podporu kregoslupa i oslonke na glowke- teoretycznie mozna go uzywac od urodzenia, moja mala jechala w nim pierwszy raz jak miala 4 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, jutro jeszcze poczytam cosik o Waszych typach, bo już ledwo tu siedzę przed tym komputerem :) Do jutra! Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze po przeczytaniu twoich wymagan Jane Energy zdecydowanie je spelnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Peg Perego Pliko 3 - super wózek i wreszcie mieści się do bagażnika :-) Wcześniej miałam Mutsy na stelażu Urban Rider. Rewelacyjny wózek, ale zapakować go szybko i sprawnie do samochodu to porażka... Jeżeli chodzi o super lekkie i typowe parasolki to Maclaren jest ideany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×