Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natalia123457

ciążą??? prosze o pomoc....

Polecane posty

Gość natalia123457

witam.... wczoraj chcieliśmuj upriawiać seks z chłopakiem ale.... po drugim razie wkładania gumka pękłajak nigdy!!! oczywiste, że nie doszedł.... :| dni nie płodne,,, 3 dni przed okresem prawde mówiac to sie przestraszyłam baaardzo..... mam 18 lat i nie chce zostac mama. zrezygnowalismy z seksu... ciaza jest mozliwa??? prose o szybka odp to da sie jeszcze cos z tym zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes jakas nienormalna?wczoraj zalozylas identyczny temat i z tego co widzialam dziewczyny odpowiedzialy ci na pytanie!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia123457
cos Ci się pomyliło!!!!!!!!!!! i sam jesteś nienormalny!!!! nic nie zakładamam.... myslsiz ze jednej tylko sie takie cos zdarza??? stuknij siE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia123457
ale pomimo to proszę o szybką odspowiedz!!!!!!!!!!! wiem że duzo jest takich pytań... ale mam mętlik w głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro mnie bierzesz za faceta to faktycznie masz problem ale nie z ciaza a z glowa.Jesli chodzi o twoj problem to przed rozpoczeciem wspolzycie radze ci sie wybrac do gina po antykoncepcje zeby potem nie zadawac tak kretynskich pytan na kafe:-oEwentualnie moge ci z fusow powrozyc czy zaszlac.Biore 10 zl!jedyna okazaja:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecino
faktycznie wez sie za nauke a nie za sex!kolejna nawiedzona ktora liczy ze ktos na kafe powie jej czy jest w ciazy czy nie!dzieciaki...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie nie krece
jestem dziewica kompalam sie z chlopakiem w wannie i on sie wytryskal.Czy jego plemniki mogly mnie w wodzie zaplodnic?:(Jak myslicie jestem w ciazy czy nie?zgadniecie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozoleee
zamiast doradzić to wy jeszcze gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozoleee - to czemu jej nie doradzilas?a co mamy jej powiedziec?ze na 50% nie jest w ciazy?duchami sw.jestesmy zeby to stwierdzic?pomysl troche!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
nie jestes w ciazy nie obawiaj sie . a tak na boku poczytaj troche w internecie o takich sprawach bo pytanie smieszne jakbys miala 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×