Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21magda21

czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Witam. mam pytanie czy jeśli kochałam się z chłopakiem 24.03 był to stosunek przerywany, ale mój chłopak nie skończył we mnie, ale podobno jest płyn który zawiera plemniki... chce zaznaczyc ze to był mój pierwszy stosunek. bardzo po tym bolały mnie jajowody. nie mam jesczze regularnych cyklow ale przez styczen i luty miesiaczka wystepowala 10 dnia miesiaca a teraz nagle 4 dni po tym jak sie kochalismy czyli 18.03 i ostatnio zaczynam sie zle czuc a dzis rano troszke zwymiotowalam tak nagle mnie pociagnelo:( i wogole jestem senna, non stop zmeczona... w nocy nie moge zasnac dlugo.. a caly dzien bym przespala z minitu na minute zmienia mi sie humor piersi mam obolale w ogole dziwnie sie czuje... czesto mnie boli glowa nagle jestem glodna i potrafie zjesc rozne takie rzeczy ze glowa mala... mam zaparcia i czasem zgage w sumie jakbym byla w ciazy to przeciez nie powinnam miec nawet takich objajow prawda? czy jest prawdobodobienstwo ze jestem w ciązy?? a poza tym co moze byc przyczyna moze mam isc do jakiegos lekarza bo pobolewa mnie brzuch i jak wciagam to mnie boli i mam taki mi sie wydaje twardy.. / to jest prawdopodobienstwo cze jestem w ciazy? kiedy moge zrobic test zeby miec pewnosc na 100%?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób test
a najlepiej dwa, po ok 6 dniach, albo idz do gina, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mniam
czary mary wez paleczke do reki!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
PIESCILAM SIE Z CHLOPAKIEM PRZEZ MAJTKI ON MIAL ZALOZONA PREZERWATYWE ALE ONA PEKLA I PARE KROPEL PLYNU SPLYNELO MI NA MAJTKI.CZY ISTNIEJE MOZLIWOSC ZE ZASZLAM W CIAZE? JESTEM 4 DNI PRZED MIESIACZKA NIE WIEM KIEDY SA DNI PLODNE.MAM DOPIERO 14 LAT NIE MOGE WPASC.WIEM ZE JESTEM ZA MLODA NA SEX ZE NIC O TYM NIE WIEM ALE POWIEDZCIE MI MOGE BYC W CIAZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa0087
hmm objawy zaczynaja sie w 4-6 tygodni ciazy... Ja tez mam teraz taka sytuacje tylko ze ja po stosunku nie krwawilam. No i on tez nie skonczyl we mnie. Teraz bardzo boli mnie podbrzusze i tez mam napecznialy brzuch:( nie wiem co robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie piszecie na forum antykoncepcja/płodność itd? A w sprawie Twojego problemu to po prostu zrób test. Odczekaj jakieś 12-14 dni od stosunku i zrób, wówczas będzie już bardzo wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
mi sie zdaje ze nie jestes bo jekos te objawy za szybko by wystapily u ciebie ..... no wiesz objawy ciazy.ale idz do lekarza dla swojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×