Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinder niespodzianka

CZY JA TEZ JESTEM W CIĄŻY???HELP!!!

Polecane posty

Gość kinder niespodzianka

PIESCILAM SIE Z CHLOPAKIEM PRZEZ MAJTKI ON MIAL ZALOZONA PREZERWATYWE ALE ONA PEKLA I PARE KROPEL PLYNU SPLYNELO MI NA MAJTKI.CZY ISTNIEJE MOZLIWOSC ZE ZASZLAM W CIAZE? JESTEM 4 DNI PRZED MIESIACZKA NIE WIEM KIEDY SA DNI PLODNE.MAM DOPIERO 14 LAT NIE MOGE WPASC.WIEM ZE JESTEM ZA MLODA NA SEX ZE NIC O TYM NIE WIEM ALE POWIEDZCIE MI MOGE BYC W CIAZY?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozesz
a po co ta prezerwaatywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
NO TAK DLA PEWNOSCI ALE PEKNELA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
kamka82 KLAMECZKO TY ZAWSZE DOBRZE DORADZASZ.POWIEC MI TY ZARTUJESZ PRAWDA?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąza jak nic! jakbyś byla bez majtek to jeszcze by byla jakaś szansa ale skoro mialąs majtki to ciąza. Innej opcji nie ma! Zalatw sobie indywidualne w gimnazjum i zacznij kupowac wyprawke. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowy-sorbet
Bosh... jak dzieci się biorą za seks, to takie pozniej dylematy wynikają. pieścilas sie przez majtki. plemniki moga cos zdzialac tylko wtedy gdy dostana sie bezposrednio do pochwy. Poza tym, plemniki długo nie wytrzymują w suchym / natlenionym miejscu. Do tego w ciaze nie tak łatwo zajść !! pary czasem latami sie staraja o dziecko. juz byl kiedys podobny topik pewnej dziewczyny - mlodej, ktorej facet sposcil sie pod prysznicem i pare kropel spadlo jej na kolana. tez tutaj sie uzalala i konała ze stresu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
kamkasramka A TY CO KORWA?ZESPOL NAPIECIA...?CO CIE INTERESUJE CO ONA ROBI ZE SWOIM CZASEM?MOZE MA SLUZBE KTORA ZA NIA ODWALA ROBOTE?JAK NIE WIESZ CZY JESTEM W CIAZY TO ZJEZDZAJ STAD ALE TO JUZ MYK MYK POKRAKO:-o A TAK NA SERIO I DO ZECZY TO POWIEDZCIE MI ALE TAK SZCZEZE SA JAKIES SZANSE ZE NIE JESTEM W CIAZY?MOJ CHLOPAK MA 16 LAT ZABIJE MNIE JAK WPADLAM!:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
kamkasramka MYSLISZ ZE JESTEM W CIAZY?I DLACZEGO JESTES TAKA NERWOWA?NIE MA CIE KTO ZASPOKOIC?AAA ROZUMIEM ZE CIE NIKT NAWET KIJEM NIE CHCE TKNAC?:-o NIE MARTF SIE JAK SIE OKARZE ZE NIE JESTEM W CIAZY TO CIE ZAPROSZE DO TROJKATA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana na 100
Nie ma mozliwosci zebyc wpadla. To nie jest takie proste ten plyn musialby znalezsc sie gleboko w srodku:) a pozatym jezeli 4 din przed okresem to sa to dni nieplodne:) Tez mialam kiedys taka sytuacje. Nie martw sie bo przesucniesz sobie nerwami okres. zapewniam Ci na 100000% ze nie jestes w ciazy:) a mam pytanie jak dlugie masz cykle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowy-sorbet
kinder-> nie jestes w ciazy napewnooooo. przeczytaj co napisalam wyzej .... pozdrawiam i nie zamartwiaj sie juz. za kilka dni okres dostaniesz recze za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
Zdecydowana na 100 TO BEDZIE DOPIERO MOJ 2 OKRES W ZYCIU WIEC NIE WIEM.A CO TO SA CYKLE?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
a co to sa cykle?!to bedzie moj 2 okres w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinder niespodzianka
kamkasramka STRASZNA JESTES!WULGARNA I HAMSKA!WCALE SIE NIE DZIWIE ZE CHLOPAKA NIE MASZ KTO BY Z TOBA WYTRZYMAL.NIE DOSC ZE WREDNA TO PEWNIE JSZCZE BZYDKA:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiem sie na temat.Jedynie co powiem to kamkasramka faktycznie jestes strasznie chamska i wulgarna az przykro czytac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes w ciazy babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa0087
Jezeli to Twoj 2 okres w zyciu to nie mozesz jeszcze go obliczyc poniewaz Twoje miesiaczki sa niereguralne. Poczytaj cos na ten temat. To naprawde Ci sie przyda. Nie chce mowic ze to za wczesnie co robisz bo to sprawa Twoja i Twojego chlopaka. A cykl sie oblicza od pierwszego dnia miesiaczki do do poczatku nastepnej miesiaczki. np jezeli dostalam 11.02 miesiaczke i moj cykl trwa 28 dni to znaczy ze nastepna miesiaczke dostane 07.03 Wtedy konczy sie cykl i zâczyna nowy. Dni plodne wystapia w tym przypadku w 14 dniu cyklu i najlepiej blisko tych dni sie nie kochac:) jezeli masz watpliwosci to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa0087
Nie smiejcie sie z dziewczyny bo ona tu o rade prosi. Ja w wieku 14 lat nie wiedzialam o niczym. Uwazam ze jest ona rozsadna ze w czasnie zabaw zalozyli prezerwatywe. SUCH DZIEWCZYNA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulaa0087 W moje dni plodne kochalam sie z moim chlopakiem. To byl moj pierwszy raz, wiec on wlozyl swojego czlonka 2 razy bo mnie bolalo. Uzywalismy prezerwatywy. On nie doszedl wogole bo jak mowilam bardzo mnie bolalo i nie bylo mozliwosci dalej ciagnac stosunku. Jednak bardzo sie boje ze jak zakladal prezerwatywe tzw. Plyn ktory sie wydobywa z czlonka dostal sie na prezerwatywe. Chcialam dodac ze zanim wlozyl penisa w pochwe ja jeszcze raz zobaczylam czy prezerwatywa jest dobrze zalozona(dotknelam) czyli jest mozliwosc ze zmazalam ten plyn palcami. On twierdzi ze zadnego plynu nie bylo. Co prawda penis byl suchy jak go poten dotknelam. Teraz jestem przez 5 dniami przed moja miesiaczka i mam jakies dziwne dolegliwosci... bole brzucha piersi, mam rowniez zgage i strasznie duzy brzuch CZY MOGE BYC W CIAZY??? Prosze o odpowiedz bez komentarza....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa0087
Tak sie sklada ze jakos mam zdrowy rozsadek:P Mialam stracha bo mi kolezanki naopowiadaly no i u mnie byl inny przypadek. Mowiac szczeze do tej pory sie boje... ale co zrobic. Ale niespodzianka na 1000% nie jest w ciazy przeciez on nie wszedl w nia i kropelki nie byly w pochwie(Tak jak w moim przypadku bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa0087
Moze Wy sie smiejecie ale my to na serio mowimy. Nie mamy 100% doswiadczenia i dlatego sie pytamy... A Wy zamiast dawac wypowiedzi typu "idz spac bo juz pozno dziecko" albo " na pewno jestes w ciazy" nam nie pomagaja. Czekamy na konkretne odpowiedzi a nia na obrazanie i smianie sie z tego. Wy kiedys tez bylyscie niedoswiadczone. Milo Wam bylo jak ktos sie z Was smial?? Moze powiedzie ze jestesmy za mlode na piszczoty i sex. Nie mieszkamy w czasie mocherowych beretow co kazda dziewczyna jako dziewica do oltazu szla... Wiec prosimy o normalne odpowiedzi z ktorych mozemy czerpac wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 - nigdy nie mow nigdy.Wiesz jak te majtki byly bardzo ciekie to moglo dojsc do zapolodnienie haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
nie jestes malolato a tak naprawde TO PO CO TA GUMKA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×