Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ech.tym razem w kolorze orange

chce powołać na świat kruszynę... jestem za młoda...

Polecane posty

Gość Ech.tym razem w kolorze orange

pragnę rodziny.... cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech.tym razem w kolorze orange
21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez w orange dzis
tez chce dziecka. bardzo. mam 23 lata, jestem na 4 roku studiow dziennych. nie dalabym sobie rady. mam swietnego kandydata na ojca- ale tylko ojca. dziecko chce wychowac sama, bez mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech.tym razem w kolorze orange
jestem na drugim roku studiów dziennych... tez nie dałabym rady. mam idealnego kandydata na męża i ojca moich dzieci... dlaczego dziecko chciałabyś wychować sama? i dlaczego Twój jest kandydatem tylko na tatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
jesli jestes mloda to poczekaj na dziei przyjdzie czas a teraz sie wyszalej kozystaj z zycia itd bycie matka to piekna sprawa ale i obowiazki i nie zawsze jest czas by robic to co sie chce w kazdej chwili . ja urodzilam w wieku 20 lat i mysle ze to za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasia
ja urodzilam w wieku 16 lat. wiadomo...przypadek. ale jestem szczesliwa mama, koncze technikum planuje studia i prace. znajduje jednak w tym wszystkim czas dla dziecka i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viva las vegass
:), właśnie też zastanawiam sie nad dzieckiem mam23 lata, jak urodze będzie 24:)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę ze wiek tak naprwdę mam małe znaczenie liczy sie instykt i odpowiedzialoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam w wieku 20 lat. Nigdy nie ciągnęły mnie imprezy, alkohol itp czyli tzw szalone lata. Ostatnio byłam zaproszona na dyskotekę, poszłam, posiedziałam 1godzine i poszłam do domu bo stwierdziłam ze to jest bez sensu, że wole posiedzieć w domu i obejrzeć jakis fajny film. Ale mam tez takie kolezanki które mają ok 26 lat i szalej dzien w dzien i ani im w mysli dziecko. Ja moj instynkt macierzynski czulam od 18r.ż. i bardzo chciałam mieć dziecko. Teraz synek ma 3,5 roczku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×