Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość love me do you know I love you

Wasza biżuteria

Polecane posty

Gość love me do you know I love you

macie cos co zawsze Was zdobi? ja nosze taka bransoletke z malutkich drewnianych koralikow brazowych,zlote kolczyki z cyrkoniami bialymi i cieniutki srebrny lancuszek z malusim serduszkiem(kilka razy malo co mi sie nie przerwal) no i rzemyk na rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dużo biżuterii
w szklanym pusełeczku ale w sumie to rzadko zakładam, a jak zakładam to wybór jest bardzo przemyślany i musi pasować do ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loaga
Zapraszam www. aspella.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drewniana w ogole mi sie nie podoba, moze bedzie dobra dla dzieci dla malych dziewczynek dla ktorych to bedzie pierwsa bizuteria, ale ja wole elegancka srebrna bizuterie, kupuje sobie i mamie zawsze przez internet z jubilea pl bardzo dobra jakosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam biżuterię wykonaną z bursztynu. Odpowiednio dobrane kamienie bursztyny wyglądają bardzo elegancko. Polecam wam zajrzeć na stronę www.houseofamber.eu Tam znajdziecie szeroki wybór biżuterii wykonanej z bursztynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dersid
no bursztyn trzeba lubić. Ja nie przepadam za kamieniami, cyrkoniami. Na co dzień noszę łańcuszek z imieniem lub grawerem. Zamówiłam sobie z soufeel.pl i mega ładnie wyglądają i są takie delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoniaJ22
Ja tez jakoś nie bardzo za bursztynami, choć moja babcia św. pamięci ****ardzo lubiła ;) to jak była jakaś okazja to zawsze coś tam z tym bursztynkiem jej kupiłam ;) A co do Soufeel, to ja np kupiłam spersonalizowaną biżuterię tutaj, Mam taką ja i moja siostra :D https://www.soufeel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Srebro zawsze pięknie się łączy z bursztynem, a bałtycki jest numerem jeden na świecie. Mam trzy takie bransoletki ankabizuteria.pl/bransoletka-srebrna-z-bursztynem-srebrna-bizuteria, każda trochę w innym wykończeniu. Delikatne przejście, bursztyn bardzo widoczny i unikalny. Przeplata się zielony, żółty kolor, więc naturalna, uspokajająca energia. Odświeża mnie psychicznie nawet patrzenie na bransoletkę od czasu do czasu, jak jestem w gorszym humorze. Warto coś takiego dokupić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kupuje biżuterie najczęściej srebrną w sklepie Anka Biżuteria zazwyczaj to są kolczyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co dzień noszę bransoletkę Pandory. Mam dwie. Srebrną oraz sznurkową. Wole srebrną, którą kolekcjonuję od dobrych kilku lat, sznurkowa jest nowa, podarowana mi na walentynki w tym roku przez mojego męża. 

Ogólnie nie jest to dla mnie jedynie bransoletka,  ma dla mnie duża wartośc sentymentalna bo zawieszki przypominają mi o wielu ważnych wydarzeniach z mojego życia ( wypad do Grecji, narodziny córki czy wybudowanie domu). 

Jeśli szukalibyscie promocji, to najlepiej zamawiać w ich sklepie online. W zestawach jest o wiele taniej https://pl.pandora.net/pl/zestawy/prezenty-na-rocznice/ -  poza tym dobrze jest zajrzeć sobie na ich zakładkę z promocjami bo mają dobre promocje na wiele z zawieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×