Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja to u was

czy boli was badanie u ginekologa?

Polecane posty

Gość ja to u was

mnie boli i zawsze skacze na fotelu lekarka oczami przewraca i mówi ze mam sie rozluznic a ja nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też zawsze boli
nie wiem dlaczego:( zawsze sie jakby cofam, bo to takie nieprzyjemne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie
ale bolało u kobiety ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie za pierwszym razem badala kobieta i badanie bylo nieprzyjemne, nawet mialam potem lekkie krwawienie, potem zmienilam lekarza (na mezczyzne) i bylo ok - zero bolu, teraz jak jestem w ciazy to czasem lekko boli, ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo popierniczonych..:( jesli chodzi o te badania w ciazy to ja sieporpostu zrobilam strasznie wrazliwa i samo dotykanie \"tam\" jest dla mnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie boli
Mam wąskie wejście do pochwy i ogólnie wkładanie palca "na sucho" jest dla mnie bolesne. Kiedy jestem podniecona, to seks nie jest dla mnie żadnym problemem, ale trudno, żebym była podniecona i rozluźniona na fotelu ginekologicznym przed obcym facetem. Nawet teraz po porodzie nie jest lepiej. Lekarza mam bardzo delikatnego, także te badania na pewno są znośne, ale nie ulega wątpliwości, że bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam coś powiem... osttatnio poszłam na rutynowe badanie. cytologię jakoś przezyłam, ale jak kobieta zaczeła mi robić usg,potem badała jajniki to w jednej sekundzie pot oblał mi twarz, tak mi się słabo zrobiło, że nie dokończyła tego badania a ja zasłabłam...:/ moja wina? czy jej? a mnie określiła jako \"mimozę\" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u kobiety zawsze mnie
bolało, u faceta nigdy. Facet chyba do tego podchodzi trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
mnie tam nic nigdy nie bolalo. nie lubie chodzic do ginekologa bo to takie nieprzyjemne i krepujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×