Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszy trymestr

wymioty w ciązy-ile razy dziennie by was zaniepokoiło

Polecane posty

Gość pierwszy trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma na to reguly
ja rzygalam praktycznie non stop, draznilo mnie wszystko nawet sama mysl np o miesie z kurczaka powodowala wymioty, takze to kwestia urody.staraj sie po kazdym rzyganku pic malymi lyczkami aby nie dopuscic do odwodnienia,,mi moj gin powiedzial ze po prostu mam wysoki poziom progesteronu i dlatego tak rzygam , ale to wrozy dobrze na przyszlosc ciazy bo jest mniejsze ryzyko poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy trymestr
ja juz nie wytrzymuje dochodzi i do 5-6 razy dziennie powiedz mi kiedy ci mineło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma na to reguly
niestety, dopiero sie wszystko uspokoilo kolo 14 tygodnia, a wczesniej jedna wielka masakra takze rozumiem Cie doskonale i wspolczuje, mi moj gin powiedzial ze jak juz nie bede mogla wytrzymac i wymioty beda mnie za bardzo meczyc to mam od czasu do czasu lyknac sobie aviomarin ale unikalam tego mi pomagala tez pita malymi lyczkami coca-cola ale barzo malymi i musiala byc mocno zimna, a niektore dziewczyny tutaj zalecaja herbatke imbirowa, podobni najlepiej kupic korzen imbiru i zetrzec troche lub ukroic plasterek i wrzucic do herbatki i dodac jeszcze miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ... w trakcie
Jestem w 18 tyg. i nadal zdarza mi się wymiotować. Wszystko zaczęło się ok 6 tc i było straszne. Wymiotowałam wszystkim - byłam nawet przez tydzień w szpitalu bo się odwodniłam bardzo. W końcu dali mi leki, które przyjmuję do tej pory i jest znośnie. Ale naprawdę współczuję ogromnie - idż do lekarza, niech Ci coś przypisze - ja biorę Torecan. Bo takie wymiotowanie niczemu dobrze nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc to moze i pomoze
kup sobie cukierki imbirowe, takie ciagnace i ostre w smaku. Sa super. jak mieszkasz w Wawie to dostaniesz je w arkadii w sklepie kuchnie swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy trymestr
wielki dzieki własnie doczytałam ze od 3 razy dziennie trzeba sie zgłosić do lekarza,mówilam ale zignorował sama nie wiem własciwie co zjem to wyrzygam moje malenstwo to nie wiem czym sie ma odzywiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
najlepiej idz do gina raz jeszcze i powiedz ostro ze te wymioty sa tak czeste i tak Cie mecza , ze groza odwodnieniem i Ty juz nie masz sily i ma Ci cos wypisac...do licha wkurzylam sie ze lekarze ignoruja takie sprawy, przeciez sie mozesz cholernie odwodnic, a jak ten dupek nic nie poradzi to idz do innego skoro taka dupa wolowa z tego jest:o pozdr i wspolczuje bo mialam podobnie brrrrr:o tzn rzygalam na dziesiaty zagon:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
tak wlasnie zmien koniecznie lekarza!!!! tak nie moze byc, Ty sie meczysz dziecko sie meczy , odwadniasz sie i nie dostarzasz potrzebnych skladnikow dziecko idz do innego gina!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Na tym etapie ciazy to dzieciak odzywia się Tobą :) Nie bierz leków, zacisnij zęby i wytrzymaj. Ja też tak miałam, też od 6 tygodnia, teraz mam 14 i nadal wymiotuje, ale staram się myślec pozytywnie i o tym, że to kiedys minie! Pij dużo wody, może jakieś owoce, herbatniki, na pewno coś Ci podejdzie. Ja dzieki tej metodzie przytylam nawet przez te tygodnie. Wiec moja rada: nie przejmuj się tylko jedz i staraj sie zyc, jakby nigdy nic. Myślenie o tych cholernych mdlosciach powoduje, ze czujemy sie jeszcze gorzej. Mój gin powiedział, że on sie martwi pacjentkami, które mdłości nie mają, a nie tymi, które je mają, bo one mają wyższy poziom hormonow podtrzymujących ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie ma mdlosci
tylko wymioty!!!! wiesz jaka jest miedzy jednym a drugim roznica?? KOLOSALNA KOBIETO!!!!!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
po co tyle agresji? dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie ma mdlosci
zadnej agresji tutaj nie widze:o a ty naucz sie czytac ze zrozumieniem a pozniej komentuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy trymestr
znowu wymoitowałam-dosłownie przed minutą moje gardło to jest jedna wielka rana boli mnie jak przełykam sline chyba faktycznie skonsultuje to z innym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milsano
masz juz podrazniony przelyk od kwasow zoladkowych, to juz nie sa zarty..napij sie teraz czegos lekko slodzonego zeby sie nie odwodnic sprobuj przegryzac jakies sucharki slone paluszki..i idz jutro do innego gina lub nawet lekarza pierwszego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis33
to ja was nie pocieszę ,bo ja wymiotowałam prawie do piatego miesiąca.Najczęściej do godziny 12 po 2,3 razy.wyglądałam jak chodzące nieszczęście.Każdy zapach nawet porannej kawy prowadził do mdłości.Doszło do tego,że jak mama chciała coś usmażyć do jedzenia musiała latać do sąsiadki bo dostawałam odruchy wymiotne.Pamiętam że lekarz zapisał mi wtedy chyba żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbus1234
Ja mialam podobnie rzygalam dalej niz widze po kilka razy na dobe, pierwszy lekarz tez gadal mi ze to normalne.Zmienilam lekarza bo juz nie dalam rady normalnie funkcjonowac i tak jak ktorejs z Was zalecil mi lykanie aviomarinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tydz.
Od 9 tyg. biorę Torecan, najpierw czopki a teraz tabletki. Do tego wit B1 i wit B6. Ale nadal zdarza mi się wymiotować mimo że to juz prawie 5 miesiąc. Pocieszam sie ze najgorsze jest już poza mną. A potrafiłam wymiotować nawet wodą!!! Nikomu tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz, nie lekceważy wymiotów. Mdłości są jak najbardziej normalne zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży i to to oznacza, że dzieciątko rośnie, ale wymioty, zwłaszcza długotrwałe nie są bezpieczne, po pierwsze można się odwodnić, po drugie w trakcie wymiotów dochodzi do gwałtownych skurczy i te są właśnie niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz, nie lekceważy wymiotów. Mdłości są jak najbardziej normalne zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży i to to oznacza, że dzieciątko rośnie, ale wymioty, zwłaszcza długotrwałe nie są bezpieczne, po pierwsze można się odwodnić, po drugie w trakcie wymiotów dochodzi do gwałtownych skurczy i te są właśnie niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lekarz, nie lekceważy wymiotów. Mdłości są jak najbardziej normalne zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży i to to oznacza, że dzieciątko rośnie, ale wymioty, zwłaszcza długotrwałe nie są bezpieczne, po pierwsze można się odwodnić, po drugie w trakcie wymiotów dochodzi do gwałtownych skurczy i te są właśnie niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×