Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alpaga

ewenement,cudowne dziecko!!!

Polecane posty

Gość alpaga

Usmialam sie jak nie wiem co,wlasnie sie dowiedzielismy ze 3tygodniowe dziecko bratowej smieje sie w GLOS!!!Co wy na to?Bo wedlug mnie powinna to gdzies zglosic(he he)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpaga
Nikt sie nie wypowie?Dla mnie to smieszne takie przechwalanie sie co to moje dziecko nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na tak
a mnie sie wydaje ze ci troche zal dupsko sciska...Kipi zawisc z ciebie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ogolnie jest zajebista:P:P a Ty zachowujesz sie wrednie;/ Czemu to ze matka cieszy sie wlasnym dzieckiem i jest z niego dumna tak Cie denerwuje?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpaga
Nie no nie zrozumcie mnie zle,sama jestem mama dziecka starszego od jej o dokladnie tydzien i to tak w rozmowie wyszlo ze ja powiedzialam ze moj maluszek juz sie tak ladnie usmiecha a ona na to ze jej to sie do niej w glos smieje...Po prostu mnie zatkalo a potem to sie zaczelam tak zastanawiac co ona chciala przez to pokazac?..Bo nie wierze w smiech 3tyg malenstwa,chyba ze takie dzwieki przypadkowe przypominajace smiech ale moj to tez potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholercia jasna
alpaga-----ile ty masz lat, bo chyba to ty jestes dzieckiem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się będziecie przez całezycie przepychać tak na prawdę które dziecko jest lepsze mądrzejsze ladniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alpaga-- ja Cie doskonale rozumiem bo mam to samo z moja szwagierka!!! i to nie chodzi o to ze jak sie spotykamy to nawzajem sie przechwalamy swoimi dziecmi tylko o to ze ja jak tam ide i normalnie rozmawiamy to zawsze konczy sie na tym ze jej dziecko jest lepsze , madrzejsze itp (chociaz jej dziecko ma 4 miesiace ) dla mnie to jest bez roznicy ile dziecko je ile wazy itp a u niej nie!! zwsze musi byc o krok do przodu od mojej ona poprostu nie rozumie ze moja jest starsza o prawie 4 miesiace i logiczne ze umie troche wiecej np ja ona urodzila i sie spytalam ile wazy dzidzius to powiedziala mi ze 4500 g a tak naprawde wazyl 3400 g ale musiala powiedziec wiecej od mojej bo moja wazyla 3700 g chociaz dla mnie to naprawde nie ma roznicy czy dziecko wazy mniej czy wiecej przeciez dzieci nie rodza sie z jedna waga a ostatnio ja sie dowiedziala ze moja corka jest z natury spokojnym dzieckiem to wymyslila ze jej synek jest tak posluchany ze na nia glosu nie podniesie (4 miesieczny!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×