Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilia niebieska

GINEKOLOG POMOCY!!

Polecane posty

Gość lilia niebieska

Dziewczyny, mam może głupie, ale dla mnei istotne pytanie... Chodzi o to, że muszę wybrać się do ginekologa, a tak się składa, że to moja pierwsza taka wizyta i strasznie sie boje... Powiedzcie mi jak mam sie przygotowac, co zabrac i czym sie kierowac w wyborze lekarza... z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyne przygotowanie
to umycie się i tyle ;) Wchodzisz, lekarz przeprowadza wywiad, czy współżyjesz, co ile masz okres, czy bolesny, czy w rodzinie były choroby kobiece itd. Po czym przechodzisz na fotel i tam Cię bada, jeśli jestes dziewicą to przez odbyt. Czym się kierowac? Najlepiej radą rodziny i koleżanek, poza tym nie ma reguł, jedne wolą iśc do kobiety, inne do faceta, innym to obojętne. Ja byłam raz u faceta i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sie ciesze ,ze nie bylam dziewica... bo nie wyobrazam sobie ,zeby zaczynal od odbytu..... i pytanie do dziewczyn ktore byly badanie rpzez odbyt....on wklada tylko palec..czy tez wzwiernik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkłada tylko palec
badanie nawet minuty nie trwało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nawet się mogą
oni mają teraz przy abinetach pomieszczenie gdzie sie można umyć bezposrednio przed wejsciem na foltel, wiec możesz isć od razu po pracy/szkole. Tylko nie wiem, czy to standard. Mój w kazdym razie w zwykłym osrodku zdrowia ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×