Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO TYLE

TYLE TU ZGORZKNIAłYCH KOBIET

Polecane posty

Gość TYLKO TYLE

witam was. nie chcę uogólniać drogie panie ale całe forum znam znakomicie codziennie czytam posty. doszłam do stwierdzenia które z przykrością muszę wam wyznać. Jest tu wiele kobiet które są osobami bez kultury, wypisują tu słowa które się nie mieszczą w głowie, wulgarne obrażające inne kobiety. Jest wiele pytań które wg mnie nie są głupie bo niema głupich pytań, są natomiast głupie ODPOWIEDZI, w stylu kup sobie ''słownik ortograficzny'', ''po ci bachor na karku'', ''po co sie waliłaś'', ''dajesz dupy mężowi'', ''plastikowe lalunie po 20 tce''. Drogie, szanowne Panie, skoro wam życie sie potoczyło tak a nie inaczej że macie złego męża który was należycie nie traktuje, skoro macie karierę i pusty dom, skoro nie macie nawet zbitego psa do którego mogłybyście się przytulić'' to nie wyżywajcie się na innych kobietach że są szczęśliwe bo mają dwójkę dzieci a wy tylko PRACĘ , a na dziecko zero szans, albo ktoś od was więcej zarabia z tytułem magistra a wy zasuwacie w super markecie i zero przyszłości. Usiłujecie tutaj wmówić innym osobą że są bezwartościowe również dlatego że sprzątają za 500 zł.A może taka sprzątaczka jest szczęśliwsza od was bo ma kochanego męża i dzieci, mimo ciężkiej pracy??? Zastanówcie się zanim kogoś poniżycie, każdy zasługuje na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie słownik
ortograficzny. Pisze się w liczbie mnogiej "osobom" a nie "osobą". Tym "osobom".... Ale w liczbie pojedyńczej "z tą osobą". Nawet sprzątaczka powinna znać gramatykę własnego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję POLONSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie słownik
Ależ prosze bardzo, do usług. :D Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisze się prosze tylko
proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGORZKNIAłych kobiet
pełno wszędzie! Dlaczego? Bo kobieta to pomyłka od urodzenia! Buahahahahaha A tak poważnie, to w babie fajne jest tylko jedno -CIAŁO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się całkowicie
tylko ciało w kobiecie jest piękne, reszty nie musi posiadać, może być nawet bez mózgu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacysamix
Jak Ci tak przeszkadzaja te babska to wal konia do kona zycia,pajacu ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowy ja
widze ze jacyś faceci czytają kobiece stronka troszke w tym pedalstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×