Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia 00000

pierwsze objawy ciazy

Polecane posty

Gość kasia 00000

spoznia mi sie miesiaczka, dopiero 2 dni,ale zamiast tego mam żółtą wydzieline. Mam podwyzszona temperature do 37 stopni, myslicie ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 00000
nikt nie wypowie sie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-ty miesiac
bo nikt ci tu nie odpowie na to pytanie. to moze byc ciaza albo 10 innych powodow... mi kilka razy spoznial sie okres, zanim naprawde zaszlam. powody byly rozne. zawsze robilam test i sie wyjasnialo. masz testow w aptekach do koloru do wyboru (juz powinien ci dac odpowiedz, gdyz najlepiej stosowac go od dnia brakujacej miesiaczki). mozesz zrobic tez test z krwi. w tedy bedziesz wiedziala :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 00000
hehe moj chlopak twierdzi zeby poczekac jeszcze z testem. Hmm mam 21 lat ale juz bardzo chcialabym zostac mama, choc tyle obowiazkow na mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-ty miesiac
a po co czekac??? przeciez to nie zmieni tego czy juz w ciazy jestes czy nie. a na pewno jest to lepszy sposob niz pytanie na forum... jezeli chcesz byc mama to zycze ci tego z calego serca, ale moze byc tez tak, ze niepotrzebnie sie nakrecasz i w tedy bedzie wielkie rozczarowanie. mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi. test ciazowy to wydatek rzedu 10zl a da ci odpowiedz. faktycznie mozesz byc w ciazy, ale nie musisz. i na forum internetowym nikt ci nie da pewnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×