Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julka19

test Beta.....

Polecane posty

Gość to badanie to
heh ale ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży, zastanawiam się tak samo jak ty. A mam 24 lata. A zniknęłam bo komp mi się zrestrtował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem wiec jestes 4 lata starsza ode mnie bo ja w maju mam 20 ;/ ale z drugiej strony chce miec bardzo dzidziusia mojego aniolka itp ale jeszcze bradziej pragne by kazdy to zaakceptowal (oczywiscie jak bedzie w ciazy) a nie ze bada gadac masz 20 lat ledwo studia zaczelas itp ;/ wolalabym to przezyc bez afery :( wracam za godzinke na forum bo teraz mam sprawde do zalatwienia wic na bank wrocimy do rozmowy bużka dla Was :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to badanie to
a ja znikam za pol godziny, moze jutro zajrze. Wiesz co myslę, że jak podejdziesz do tego dojrzale i pokażesz że jesteś gotowa to się obejdzie bez zbędnych komentarzy. ALe będziesz musiała pokazać ze jesteś wystarczająco dorosła, wiadomo,że dla rodziców wciaż jesteś ich kochaną córeczką i długo długo będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to badanie to jestes bardzo smupatyczną i zyczkiwą osoba dziekuje Ci za wszystkie odpwoidzi na moje pytania ktore czasem były glupie ale mam nadziej ze mi wybaczasz :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to badanie to
Kto pyta nie błądzi:) cieszę się że mogłam pomóc. Jak tam brzuszek? u mnie okresu ani widu ani słychu. Może trochę bardziej brzuch pobolewa ale ciężko mi to ocenić bo brałam tabletkę na ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×