Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozowa gerbera

sposoby na ROZSTĘPY - czy w ogole da sie zapobiec???

Polecane posty

Gość rozowa gerbera

co robicie lub robilyscie zeby zapobiec rozstepom??? czy poskutkowalo??? wlasnie jestem w 19tyg i brzuszek zaczyna mi rosnac. praktycznie z tygodnia na tydzien widze jak sie powieksza. boje sie ze bede miala cala skore pooraną. tym bardziej, ze mam sklonnosci do tycia po tacie - i widzialam jego siostre po ciazy:( pewnie i tak nie uda mi sie uniknac ich calkowicie, ale moze choc ogranicze ich ilosc. jakich kremow uzywacie lub uzywalyscie? moze jakies domowe sposoby? i jak jest z kondycja waszej skory??? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna123
krem przeciw rozstępom Gerber - 26 tydzień ciąży i ani jednego rozstępu na brzuchu, biodrach czy pupie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5-ty miesiac
ja uzywam Ziaji, a jak to bedzie z rozstepami to jeszcze nie wiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tydz.
Ja wiem, że rozstępów nie uniknę. Jestem b.szczupła a mimo to mam rozstępy na biodrach i pupie. Mam stałą wagę, nigdy nie tyłam i nie chudłam a mimo to te rozstępy są. Teraz pojawiły się na piersiach - koszmar ale mimo kremów i balsamów pojawiły się. To chyba zależy od kondycji skóry - jak widać moja jest do niczego :( Aż strach pomyśleć jak bedę wyglądać po ciąży pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez rostepów
drogeria DM- oliwka z serii BABY LOVE- jestem juz po porodzie i skórka jak aksamit :p- smarowalam raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellllla
a kiedy smarowalas sie ta oliwka? ja slyszalam, ze powinno sie smarowac zaraz po kapieli, na mokre cialo. i w ktorym miesiacu zaczelas ja stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez rozstepow
dowiedzialam sie dopiero o ciazy jak bylam w 7 tyg - ale tak od 10 juz systematycznie sie smarowałam - i co wieczor na sucha skóre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją pamiątka po ciąży są blizny po rozstepach na piersiach brrr....nic nie dało smarowanie w ciazy ani po:) no cóż nie jest to piekne ale da sie z tym życ dodam że w innych miejscach takich pamiątek nie posiadam:) sama nie wiem od czego to zależy ale sa i zapewne już sie ich nie pozbęde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda dziwencja
Smarowalam czym popadnie a ani jednego rozstępu. Wazne zeby natluszczac. Tez jestem szczupla i przytylam 17 kg w czasie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude rude wlosy
moja mama niczym sie nie smarowala, gdy chodzila ze mna w ciazy, bo w tedy jeszcze nie bylo takich cudow - a cialo ma lepsze od mojego, mimo ze dzieli nas 25lat. nie ma zadnego rozstepu, do tego plaski brzuch choc nic niegdy nie cwiczyla. a ja... mam kiepskie geny po moim tacie - tendencje do tycia, cellulit i pewnie rozstepy bede miala, mimo smarowania sie roznymi specyfikami:( tak jak siostra taty - do ktorej jestem podobna. eeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytylam okolo 23 kilo w ciazy, mam 3 male rozstepy na biodrze maslo kakowe 2/3 razy dziennie i masaz rekawica teraz po ciazy loreal na cellulit, chudne i cialko wraca do sprezystosci mija rada, smaruj sie byle czym,najtanszym balsamem lub oliwka aby bylo tluste , jak widzisz ze skora sucha , zwlaszcza na brzuchu to smaruj nawet 10 razy dziennie.i nie odpuszczaj przy koncowce jak sie juz nic niechce bo wtedy podobno najwiecej wychodza, nie zaniedbaj tez po porodzie, bo przy chudnieciu wychodza tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustela 9mcy
mustela - drogi krem, ale dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×