Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka tam jednaa sobieee

jedno pytanko..prosze wejdzcie..

Polecane posty

Gość taka tam jednaa sobieee

moj chlopak jest ojcem chrzestnym..dostalismy zaproszenie na roczek ale ja niestety nie moge przyjechac w dzien roczku bo wypadlo mi cos pilnego..bede u tej jego rodzinki tydzien pozniej..moj chlopak kupil juz malej prezent i stad moje pytanie czy ja będac tam tydzien pozniej tez cos mam kupic( jeszcze tej rodizny nie znam osobiscie dop ich poznam)??? Chyba nie wypada isc z pustymi rekoma..i chociaz cos drobnego by wypadalo... Problemem tez jest to ze oni sa starsznie bogaci iciucszkow i zabawek mala ma do oporu i to same firmówki..wiec co bym mogla zawizc malej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jednaa sobieee
prosze niech ktos cos odpowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może kupisz
małej maskotkę/grzechotkę a szcześliwej mamie bukiet kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jej małego misia. z twojej strony to ma byc symbol a nie prezent. twoj chlopak już prezent dal. jak kupisz misia to nie pójdziesz z pustymie rekami a mala się ucieszy :) Pluszakó nigdy dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamie? a dlaczego ma coś kupować mamie? przecież to nie ejst wizyta z okazji narodzin dziecka tylko z okazji roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj sie
kup cos symbolicznego: np. smoczka z napisem "mam fajnych rodzicow" albo body z podobnym tekstem - teraz to podobno w modzie nie drogie a cieszy :), albo jakąś grzechotke, to twoj facet jest chrzesnym i to on daje "wlasciwy prezent " ty zaniesiesz tylko dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jednaa sobieee
dziekuje..wlasnie tak myslalam o misiu..tylko tak sobie myslalam ze ona ma tego do oporu..wiecie co jeszcze mi do glowy przyszedl album na zdjecia..co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stresuj sie
bardzo dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
album to super pomysł :) są takie slodziutkie albumy ze jest w czym przebierac a ceny też nie sa za wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mala dostala pizamke
z napisem : JAK BEDE DUZA KUPIE SOBIE SUKIENKE suuuuuper prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jednaa sobieee
dziekuje wszystkim za podpowiedzi..pochodze i poszukam..porownam ceny i kupie cos sosownego ale nie drogiego...zreszta z kasa ostatnio krucho wiec nie ma co sie wyrzucac..jak jeszcze przyjda wam jakies niedrogie pomysly piszcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przy okazji zapytam
ma ktos link z allegro gdzie mozna takie ciuszki z fajowymi napisami zamawiać???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×