Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetttkka

jak to jest ze snem 2 miesięcznego niemowlaka?

Polecane posty

Gość Anetttkka

ile spią wasze dwumiesięczne dzieci?moja córcia ucina sobie drzemki w ciągu dnia 15 minutpwe albo i krótsze, i bardzo mnie to martwi, bo taki niemowlaczek powinien spać dłużej!w nocy spi ze mną, zasypia ok.22 budzi się o 2, zasypia następnie budzi się o 5 i to już jest koniec spania...jedynie na spacerze zasypia bezproblemowo i śpi cały czas. Martwi mnie też że nie mamy konkretnie ustalonego planu dnia, jak mają inne mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sięeee
Nie każde dziecko śpi w dzień. Mojej siostry córcia, też drzemała tylko po 15 - 20 minut. Jak zasneła na godzinę, to wszystcy byli w cięzkim szoku. A tak to jak zając pod miedzą. Jak się nią zajmowałam, to myślałam, że się wykończę. Ale wyrosła z tego. Trochę to trwało, ale wyrosła. Po roku już sen zaczął jej się normować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją małą kąpie tak między 18 a 19 czasami póżniej jak zje to zasypia np . 20.00 i budzi sie o 4 rano pózniej o 7.00 zależy od dnia na dworze też fajnie spi w domu ucina sobie drzemki 15 ,30 min. czasami spi 2 godziny zalezy od dnia pytałam sie połoznej mówiła ,ze poprostu nie potrzebuje tyle snu można też dziecku zmienic miejsce spania wywietrzyc pokój itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×